Bundesliga’da 13.Hafta

Bundesliga’da geride bıraktığımız 12 haftada 29 puan toplayan Bayern Münih ligi zirvede götürüyor. Takımın hemen ardından gelen Schalke ve Leipzig 23’er puanda zirveyi takip ederken, M.Gladbach, Dortmund ve Hoffenheim’de yine ilk 6 sıradan kopmamak için sahada olacaklar.

Bu haftada keyifli be gollü karşılaşmalar izleyeceğimizi belirterek, bu haftanın maçlarına bakacak olursak;

Hannover – Suttgart

İki takımında puan anlamında aralarında 3 puanlık bir fark bulunuyor ve bu durumda iki takımın maça konsantrasyonu anlamında etkili olacaktır. İki takımda mücadeleden galip ayrılmak isteyecek. Tabii ev sahibinin avantajlı olacağı karşılaşmada, konuk ekipte skor üretecek duruma sahip.

Augsburg – Wolfsburg

Haftanın karşılıklı gol anlamında tatmin edici mücadelelerinden olarak beklediğimiz bu karşılaşmada, iki takımında silahları mücadelede etkin rol oynayacaklardır.

Dortmund – Schalke

Haftanın önemli karşılaşmalarından biri olan bu mücadele zirveyi yakından ilgilendiriyor. Tabii Dortmund’un hafta arası oynadığı Tottenham maçından mağlubiyetle ayrılması takımda moralleri ciddi anlamda bozmuştur. Konuk ekip bu karşılaşmada da oyun anlamında toparlanma konusunda sıkıntı yaşayacaktır. İç sahada oynamasından dolayı her ne kadar avantajlı olsalar da Dortmund adına kolay bir mücadele olmayacaktır. Konuk ekip skora ortak olmayı başarır.

Frankfurt – Leverkusen

Ev sahibi iç sahada oynasa da konuk ekip 3.bölgede oldukça pozitif işlere imza atan bir takım olma özelliğe sahip. Bunu da kullanıp deplasmanda güçlü bir tavır sergileyeceklerdir. Karşılıklı gol ve 2,5 gol barajının aşılacağı bir mücadele olur.

Freiburg – Mainz

Freiburg üst üste galibiyetler alıp, son sıralardan kurtulmak istiyor. Tabii bunun içinde sürpriz galibiyetlerinin sayılarını artırmak zorundalar ancak bu karşılaşma bunun için pek de uygun olmayacaktır. Konuk ekip gol anlamında ligin pozitif takımlarından biri ve bu karşılaşmada da bunu yansıtmayı başaracaklardır.

Leipzig – Werder Bremen

Ligin formda takımları arasında yer alan Leipzig, bu hafta Şampiyonlar Ligi’nde deplasmanda oynadığı karşılaşmada, Monaco karşısında üstün bir oyunla galip gelmeyi başardı. Tabii bunda Monaco’nun bu sezon formsuz olmasının da önemli bir nedeni var. Puan anlamında hem fikstür avantajını kullanmak isteyecek olan ev sahibi hem de ligin sıkıntılı takımlarından biri olan Werder Bremen’i geçecektir.

M.Gladbach – Bayer Münih

Yine zirveyi yakından ilgilendirecek olan karşılaşmada, Bayern hafta arası Şampiyonlar Ligi mücadelesi oynadığı için bu karşılaşmaya biraz yorgun olarak çıkabilir. Bunu eğer oyun anlamında doğru kullanmasını beklediğimiz ev sahibi, şanslı bir gününde olursa bu mücadelen galibiyetle ayrılabilir. Tabii söz konusu Bayern olduğunda bu iş biraz sıkıntı yaratabilir. 2,5 gol barajının aşılması için uygun bir karşılaşma bekliyoruz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna