Bundesliga da Yeni Hafta

7 haftasını geride bıraktığımız Bundesliga da Dortmund 19 puanla ligin zirvesinde yer alıyor ve bunun devamını da muhtemelen getireceklerdir.

Dortmund’un ardından gelen Münih ve Hoffenheim ise 14’er puana sahipler ve Dortmund’u yakından takip ediyorlar.

Bu haftanın maçlarına baktığımızda;

Stuttgart – Köln

Ev sahibi ligin son sırasına demir atan rakibi karşısında maçın mutlak favorisi. Her ne kadar konuk ekibin puana ihtiyacı olsa da bu mücadeleden puan almaları zor olacaktır.

B.Münih – Freiburg

Ev sahibi kazanması gereken karşılaşmadan 3 puanı almayı başaracaktır. Bunun dışında çıkacak her türlü sonuç sürpriz olur.

Hannover – E.Frankfurt

İki takımdan ev sahibi rakibine göre oyun anlamında çok daha iyi durumda ve bunun karşılığını da bu mücadelede almak isteyecektir. İki takımın da ayrıca skor üretebilecek oyuncularının olması, mücadeleye doğrudan etki edecektir.

Mainz – Hamburg

Aynı puana sahip iki takım da bu mücadeleden puan alıp, yukarıya doğru tırmanmak isteyecektir. Taraf seçme konusunda riskli bir mücadele olduğu gerçeği net bir şekilde ortada. Karşılıklı gol için uygu bir mücadele olacaktır.

Dortmund – Leipzig

Bundesliga da haftanın zirve açısından önemli olacak karşılaşmasında, her ne kadar konuk ekip oyun gücüyle etkili bir takım olmaya çalışsa da, formda olan ev sahibi mücadeleden galip ayrılmayı başaracaktır.

Leverkusen – Wolfsburg

İki takımında oyun gücü değerlendirildiğinde birbirlerine karşı üstünlükleri olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. İki tarafa da gidecek olan karşılaşmada, iki takım da skor üretecektir.

W.Bremen – M.Gladbach

Ev sahibi bu karşılaşmayı her ne kadar içerde oynayacak olsa da, oyun gücü bakımından ciddi derecede sıkıntıları var. Konuk ekibin kontrolünde geçecek bir karşılaşma olacaktır. Tabii ev sahibi takımın iç sahada oynayacak olması, skor üretme anlamında ibreyi Bremen’e çevirmiş olsa da, konuk ekipte yakaladığı pozisyonları değerlendirecektir.

 

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna