Bundesliga da Hafta 30

Bundesliga’nın yeni haftasına başlamadan önce artık ligin şampiyonunu anons etmeye gerek yok. Bayern  Münih işi çoktan bitirdi.

Burada hemen hemen her hafta tekrar ettiğimiz gibi Schalke, Dortmund, Leverkusen, Frankfurt ve Leipzig arasında ciddi bir puan savaşı yaşanacak.

Haftanın açılış karşılaşmalarında;

Wolfsburg – Augsburg  

Ev sahibi iç sahada rakibine oranla çok daha avantajlı olacağı bir karşılaşmaya çıkacak. Puan sıralamasında daha da aşağı da olsalar bile bu maçı kaybetmezler.

Herta Berlin – Köln  

Ev sahibi ligin son sırasında bulunan rakibi karşısında rahat bir galibiyet alır.

Hoffenheim – Hamburg

İç saha temsilcisi ligin son sıralarında debelenen bir başka takımı Hamburg karşısında haftayı 3 puanla tamamlar.

Leverkusen – Frankfurt

Yukarıda yaşanan Avrupa mücadelesi için oldukça zorlu bir karşılaşma olacak. İki takım da galibiyet için sahaya çıkacak ama ev sahibi bu çekişmede kazanan takım olur.

Stuttgart – Hannover

Ev sahibi takımın iç sahada avantajlı olacağı karşılaşmada, konuk ekip de oyuna ortak olmaya çalışacaktır ama kendi sahasında ve kendi taraftarı önünde galibiyete yakın olan taraf Stuttgart.

Bayern Münih – M.Gladbach

Hafta arası oynadığı şampiyonlar ligi mücadelesi nedeniyle bu maça biraz daha yorgun çıkmasını beklediğimiz Bayern’I bu durum belki biraz etkiler ama oyunun skor yönünden daha yukarılara çıkması içinde bu durum bir neden olur.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna