Bundesliga da Çarşamba

Bundesliga’nın 27.haftası dün oynanan karşılaşmalarla başladı ve Werder Bremen kendi sahasında Schalke 04’ü 3-0’la geçerken, B.Dortmund’ta yine kendi sahasında Hamburg’u aynı skorla geçti. Ev sahibi takımların galip geldiği karşılaşmalarda Köln’de iç sahada Frankfurt’u 1-0’la geçti.

Dünün en sürpriz mücadelesinde Bayern Münih’i yenerek, önemli bir galibiyete imza atan Hoffenhaim, kimsenin beklemediği bir skoru alarak 3 puanı cebine koydu.

Dün de yazımızda Hoffenhaim’ın bunu gerçekleştirmesi üzerine konuşmuştuk ve bunu gerçekleştirmiş olmaları belki çok bir şeyi değiştirmeyecek ama ev sahibi takımın kendine olan güveni açısından oldukça önemliydi.

Augsburg – İgnolstadt

Düşme hattının tam da içerisinde bulunan iki takımın mücadelesinde ev sahibi takım puan olarak rakibine oranla çok daha avantajlı bir durumda ve eğer konuk ekipten bir darbe yerse bunu toparlayamayacağının fazlasıyla farkında.

Bu nedenle iç saha avantajını kullanmak isteyecek olan ev sahibi takım istediğini alacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna
Wolfsburg – Freiburg

Tipik bir orta sıra mücadelesi her sonuca açık bir karşılaşma olarak ön plana çıkıyor. Bu nedenle karşılaşmayı tercih edeceklerin risk almaması için taraf bahsinden uzak durmaları gerekecek. Karşılıklı gol en mantıklı seçenek olur.

Mainz – Leipzig

2.’si sırada yer alan Leizig Bayern’in kaybettiği haftada muhtemelen kazanmak isteyecektir. 29 puanla son sıralarda yer alan takım Mainz’de iç sahada dirençli bir mücadele gösterebilir.

Çok kolay bir maç olmayacaktır. Haftanın risk taşıyan karşılaşmalarından birisi olan bu mücadelede yine karşılıklı gol kulağa mantıklı geliyor.

Darmstadt 98 – Bayern Leverkusen

Lige vedasını yazmış olan ev sahibi takım karşısında Leverkusen favori olan takım. Ev sahibinin atacağı tek gol bile sürpriz olacaktır.

Mönchengladbach – Herta Berlin

Yine tipik bir orta sıra mücadelesi izleyecek olduğumuz bu mücadelede de karşılaşma iki taraf da gidebilir. Herta Berlin’in 40 puanla yukarıyı zorladığı ligde sıralamasında galip gelmesi Avrupa kupalarına katılımını sağlaması için önemli olacak ancak ev sahibi ekip iç sahada kolay bir takım değil. Bahis tercihlerinde gole odaklanmak doğru olacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna