Bundesliga da 26.Haftaya Bakış!

Almanya Bundesliga da haftayı Hertha Berlin ile açıp Bayern Leverkusen ile kapatıyoruz ce çoğu maçın oynanacağı Cumartesi günü maçlarına odaklanıyoruz.

Hertha Berlin – Hoffenheim

40 puanı bulunan ev sahibi takım puan tablosunda 5.sırada yer alıyor ve konuk edeceği Hoffenheim’in puanı ise 45. Yani iki takım açısından da Avrupa Kupalarını düşündüğümüzde oldukça önemli bir karşılaşma olacak.

Herta Berlin eğer bu maçtan puan çıkaramazsa bir daha rakibini yakalamak konusunda sıkıntı çekebilir. Bu nedenle ihtiyacı olan 3 puanı ne yapıp edip koparmak durumunda. Bu denklemi düşündüğümüzde ev sahibi takım avantajlı ancak taraf bahsi açısından risk taşıyan bir karşılaşma. Gole odaklanmakta fayda var.

Bayern München – Augsburg

Lider Bayern kendi sahasında ağırlayacağı rakibi karşısında maçın favorisi durumunda. Konuk ekibin buradan puanla ayrılması sürpriz olacaktır. Bayern kazanır.

Freiburg – Werder Bremen

Orta sıralarda yer alan Freiburg rakibi karşısında bu maça oldukça rahat çıkacaktır, çünkü Werder Bremen’in puanı küme düşme hattına oldukça yakın. Sezon başında önemli transferler yapmış olmasına rağmen istediği sonuçları almayı bir türlü başaramayan konuk ekibin bu karşılaşmada da işi oldukça zor.

Karşılıklı gol seçeneği bu maç için uygun olacaktır. Birçok site artık size cepten de bahis oynama seçeneği sunuyor

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna
Hamburg – Köln

Küme düşme sınırının tam da ortasında olan Hamburg, 37 puanla 6.sırada kendisine yer bulan Köln’ü konuk ediyor. Taraf bahsi açısından zor olan bu karşılaşmada Hamburg, sürpriz yapabilir. Bu nedenle eğer bu hafta sürpriz bir kupon yapıyorsanız bu karşılaşmaya yer verebilirsiniz.

Sürpriz kuponlar için en iyi oranlar Bets10 da

Leipzig – Darmstadt

Lig sonuncu Darmstadt’ın bu deplasman puanla dönmesi gibi ihtimal oldukça uzak. 49 puanla 2.sırada yer alan ev sahibi takım Dormund’la olan puan yarışına devam etmek ve bu yarıştan galip çıkmak istiyorsa kazanmak zorunda ve bunu yapacak güce de fazlasıyla sahip.

Schalke – B.Dortmund

Haftanın pozisyon ve gol anlamında keyif vereceğini düşündüğümüz bu karşılaşmada, gol ve üst seçeneğine odaklanmak oldukça doğru olacaktır. İki takımın son oynadıkları 10 karşılaşmasında toplam gol sayısının 28 olması ve bu maçtan 8’inin üst bitmesi referans alacağımız bir bilgi.

Gol bu maçın ilacı olacaktır.

Eintracht Frankfurt – Mönchengladbach

7.sırada bulunan ev sahibi takımın puanı 36 ve 10.sırada yer alan konuk ekibin puanı ise 32. Bu da demek oluyor ki, özellikle konuk ekibin üzerindeki rakibine yaklaşabilmesi kendileri için hem bir şans hem de puan dengesine baktığımızda zorlanacağı bir karşılaşma olacak.

Taraf bahsi açısından da bu nedenle risk taşıyan bu karşılaşmada gole odaklanmak doğru olur. İki tarafın oynadıkları son 10 karşılaşmada konuk ekip Mönchengladbach 6 galibiyetle rakibine üstünlük kurmayı başarırken, atılan toplam gol sayısı ise 25. Yani oldukça dengesiz bir karşılaşma. Ev sahibi ekip ilk etapta gol yememeyi düşünecektir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna