Bundesliga da 15.Haftanın Devamı

Bundesliga’nın 15.haftasında Bayern, hafta öncesi yaptığımız yorumlarda olduğu gibi bu hafta da kazanmayı bildi ve E.Frankfurt deplasmanından puanla ayrıldı.

Haftanın diğer maçlarında; W.Bremen konuk olduğu B.Dortmund deplasmanından 2-1’lk galibiyetle ayrılınca, haftanın sürprizine de imzasını atmış oldu. Muhtemelen ev sahibi alınan bu sonucun arsından ya düşüşüne devam edecek yada bu inişe devam edecek ancak Dortmund yoluna bu şekilde devam ederse, işlerin daha da sıkıntılı bir hal alacağını belirtmemiz gerekiyor. Oynanan diğer 2 karşılaşmada da; M.Gladbach, Scahlke, Hambur ve Wolfsburg puanları paylaşan takım oldular.

Günün karşılaşmalarında;

Köln – Freiburg

Ligin en altında bulunan iki takımın mücadelesinde, o kazanır ya da bu kazanır demek pek de mantıklı olmaz. İki takımda skora katkı yapacaktır.

Hannover – Hoffenheim

İki takımında skor üretme anlamında bir problemlerinin olmaması ve yine  iki takımında sahaya kazanmak için çıkacakları gerçeğinden dolayı, pozisyonu bol ve skor anlamında da tatmin edici bir karşılaşma izleriz.

Augsburg – Herta Berlin

Ev sahibi kendi sahasında maçın favorisi olacak. Zaten bu karşılaşmada puana da ihtiyacı var ancak konuk ekip gerilerse, sıralamada geriye düşmüş olacak. Bu nedenle konuk ekip kaybetmeyecektir.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna