Bundeliga da 17.hafta

Bundesliga da hafta arası oynanan karşılaşmalarla 16.haftayı bitirdik ve bu hafta sonu da yeni haftaya başlayacağız.

Haftanın toplu sonuçlara baktığımızda, Schalkei Herta Berlin, B.Münih, Leverkusen, Hffenheim ve Freiburg iç sahada kazanan taraflar olurken, E.Frakfurt ve Dortmund’ta deplasmanda olmalarına rağmen kazanan taraflar oldular.

Yeni haftanın maçlarında;

M.Gladbach – Hamburg

Ev sahibi bu hafta zayıf rakibi karşısında oyunun favori olarak sahaya çıkacak ve bu mücadeleden 3 puanla ayrılmayı başaracaktır.

Augsburg – Köln

Schalke karşısında direnmesine rağmen, oyun üstünlüğünü rakibine veren takım bir yandan da deplasmanda olduğu için bunun sıkıntılarını yaşadı ancak bu hafta zayıf rakipleri karşısında kazanıp yollarına devam edeceklerdir.

E.Frakfurt – Schalke

İki takımda son haftayı galibiyetle bitirdiler. Bu haftada kazanmak için sahaya çıkacak olan iki takımda skora katkı yapıp haftayı tamamlarlar. 2,5 gol barajının rahatlıkla aşılacağı bir mücadele olacaktır.

Köln – Wolfsburg

Ev sahibi 3.bölgede çok ciddi sıkıntılar yaşıyor ve bunun sonucunda da zaten ligin en alt sırasına konumlandılar. Konuk ekibinde durumu pek parlak değil ama bu hafta şanslı olur ve girdikleri pozisyonları değerlendirirlerse kazanırlar. Ev sahibinde savunma hattının da sıkıntılı olması, tüm okları konuk ekibe çeviriyor. Tabii iç sahada olmasından dolayı Köln de skora katkı yapabilir.

Suttgart – B.Münih

Konuk ekip deplasmanda da olsa kazanmaya devam edecektir. 2,5 gol barajının rahatlıkla aşılacağı bir karşılaşma olur.

W.Bremen – Mainz

Son sıralara demir atan iki takımın mücadelesinde, iki takımı da zorlu bir 90 dakika bekliyor ancak ev sahibinde ufak da olsa toparlanmaların olması, bu hafta W.Bremen’in yüzünü güldürecektir.

Dortmund – Hoffenheim

Haftanın en önemli karşılaşmalarından biri olan bu mücadelede iki takımında puan olarak birbirlerine yakın olmaları, oyunun dengesini ciddi şekilde etkiler. İç sahada favori tabii ki Dortmund olacaktır ancak konuk ekipte direnç göstereceği bir karşılaşmaya çıkacak. Gol oyunun öznesi olacaktır ve kazanan bir taraf olursa o da ev sahibi olur.

 

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna