Brezilya Serie’A’da Günün Programı

26 hafta sonrasında ligi zirvede götüren Corinthians, 55 puanla şampiyonluğun en büyük adaylarından biri durumunda. Liderin arkasından gelen Santos’un 47, Gremio’nun 46, Cruzeiro’nun 44, Palmeiras’ın 43 puanı bulunuyor.

Bu da demek oluyor ki, liderin arkasından gelen takımların, ligdeki sıralaması son haftaya kadar şekil değiştirebilir. Bugün oynanacak olan karşılaşmalara baktığımızda;

Atletico Pr – Atletico Go

Ligin son sırasında yer alan konuk ekip, her ne kadar bu karşılaşmadan puanla ayrılmak istese de, bunu gerçekleştirmek için yeteri güce sahip değil. Ev sahibi kendi sahasında maçın favorisi olacaktır. Tabii bunun yanı sıra ev sahibinin dengesi oyun anlayışı karşılaşmayı 2,5 üst sonucuna da taşıyabilir.

Botafogo – Chapocoense

İki takımından genel durumlarına bakıldığında, oyun olarak pek de bir farkları olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ev sahibi ligin yukarılarını zorlasa da konuk ekip bu karşılaşmada rakibini zorlayacaktır. Karşılıklı gol için uygun bir mücadele olabilir.

Corinthians – Coritiba

Liderin kendi sahasında oldukça rahat bir mücadeleye çıkacak. Son sıralara demir atan Coritiba’nın buradan puanla ayrılması zor olur. Ev sahibi hem kazanır hem de gol aralığını yükseltir.

Atletico Mg – Sao Paulo

Bu mücadelede rakiplerden birini seçip, galip geleceğini söylemek zor olacaktır. Bu nedenle gole odaklanmakta fayda olacağını düşünüyoruz. Karşılıklı gol için uygun bir karşılaşma olacaktır.

Avai – Vasco Da Gama

Ev sahibinin son sıralarda olması ve puana ihtiyacı olması, maçın dinamiğine doğrudan etki edecektir. Konuk ekip ve iç saha temsilcisi skor üretecektir.

Gremio – Cruzeiro

Konuk ekip son zamanlarda oldukça formda ve mağlubiyet yüzü görmedi. Ev sahibi de genele baktığımızda iyi bir oyun ortaya koymuş olsa da, zaman zaman beklemediği sonuçlar alabiliyor. İki takımında pozisyon buldukları anda skor üretebilecek güçleri olması, maçın durumunu belirliyor. Karşılıklı gol için uygun bir karşılaşma olacaktır.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna