Brezilya Serie A’da Yeni Hafta Heyecanı

Brezilya da yeni haftaya giriyoruz. Yeni haftanın ilk maçında lider Corinthians kendi evinde A.Paranaense ile 2-2 berabere kalarak, puan kaybetti. Kendi sahasında sürprize imza atan lider, böylece puanını 36’ya çıkardı.

Yeni haftanın ilk maçında Vitoria, Palmeiras deplasmanında 3 puan ararken, Chapecoense’de kendi sahasında Sao Paulo’yu konuk edecek. Bu karşılaşma ile aynı saatte başlayacak diğer maçlarda ise Flamengo, Cruzeiro deplasmanında, Atl Mineiro da Goianiense deplasmanında olacak.

Palmeiras – Vitoria

Ligin son sıralarına demir ata Vitoria, ligin orta sıra ekiplerine karşı oynadığı 2 maçta da rakiplerine mağlup oldu. İki takım arasında ise son oynanan 6 maçı da kazanan Palmeiras kazandı.

İki takımın şu ana kadar da ligdeki geldikleri duruma baktığımızda ev sahibinin hem oyun hem de kadro olarak daha iyi olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Bahisler ev sahibinden yana olmakla beraber, üst seçeneği de oldukça ideal olur.

Chapecoense – Sao Paulo

Haftanın en riskli mücadelelerinden biri olacak bu karşılaşmada, taraf bahsine yönelmek sıkıntı yaratabilir. İki takım arasında oynanan son 5 maçın 4’ü de 2,5 alt sonucuyla bitmiş. Yine kontrollü oynayacağını düşündüğümüz iki takımında bu karşılaşmadaki öncelikli amaçları oyunu tutmak olacaktır.

Cruzeiro – Flamengo

Ligin iki iyi takımının karşı karşıya geleceği mücadelede yine taraf bahsi sıkıntılı olabilir. Tabii Flamengo’nun şu ana kadar oynadığı oyuna baktığımızda, ev sahibinden daha iyi bir noktada olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. İki takımın da aralarında geçen son 10 maçlarına baktığımızda yine Flamengo üstünlüğü görebiliyoruz. Bu karşılaşmalarda da 6 maçın 2,5 gol altında 4 maçında 2,5 gol üstünde bittiğini de buraya ekleyerek tercihi size bırakalım ancak karşılıklı gol seçeneğini cebinize atabilirsiniz.

Vasco Gama – Santos

Konuk ekip Santos ligin dengeli ekiplerinden biri. Oyunu iyi tutmayı başarıyorlar ve sükseli oyunlara imza atamasalar da kendilerine puan katacak skorları almayı başarıyorlar. Vasco Gama’nın ligdeki durumu takımın durumunu ortaya koyuyor ancak iç sahada oynayacakları bu karşılaşmadan 3 puan almak durumundalar. Puan kaybı ev sahibinde sıkıntı yaratabilir. İlk yarı tercihinin mantıklı olacağı bir karşılaşma olacaktır.

Bahia –Avai

Şu ana kadar 13 gol atma başarısı gösteren ev sahibi, ligin iç sahada skor üretimi konusunda en başarılı takımlarından biri. Buna karşılık konuk ekip de, ligin deplasmanlarda en çok sıkıntı yaşayan takımlarından biri. Bu iki dengeye baktığımızda ev sahibinin avantajını rahat rahat ortaya koyabileceğini söyleyebiliriz.

Coritiba – Fluminense

Bu iki takım arasında oynanan son 3 karşılaşmanın da berabere bittiğini söyleyerek, bu karşılaşmayla ilgili yorumlarımıza başlayabiliriz. Puan olarak da birbirine oldukça yakın olan iki takımın da kazanması gerekiyor. Bu karşılaşmadan mağlup ayrılan, özellikle puanları toparlama anlamında sıkıntılar yaşayabilir. Bu nedenle gole dönük oynayacağını düşündüğümüz iki takımın da gol bulacağını düşünüyoruz.

 

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna