Brezilya Serie A’da Son Dönemeç

Brezilya Serie A’da artık sona doğru yaklaşıyoruz ve son haftadan 1 hafta önce hem zirve yarışında hem de alt taraflarda oldukça önemli karşılaşmalar oynanacak.

37.haftanın açılış karşılaşmasında Sport Recife’nin deplasmanda Fluminense’yi mağlup ettiği haftanın geri kalan mücadelelerinde;

Avai – Atletico Pr

Ev sahibi takım için son iki karşılaşma oldukça önemli ve bu iki mücadelenden de puan almaları gerekiyor. Tabii rakiplerinin de puan kaybetmesini bekleyecekler ancak böyle bir ihtimal pek de kolay olmayacaktır. Karşılıklı skorların üretileceği bir karşılaşma olacaktır. Konuk ekibinde ilk 12’lik diliminde kalmak istemesi maçın durumunu bu yöne rahatlıkla çevirir.

Corinthians – A.Minero

Ligin bitimine haftalar kala şampiyonluğunu ilan eden ev sahibi artık prestik ve gövde gösterisi maçlarına çıkıyor. Bu müsabakada da gole odaklanmak doğru olacaktır.

Coritiba – Sao Paulo

İki takımında skor üreteceği bir karşılaşma olacaktır. Tabii ev sahibinin iç sahada kaybetmemesi gerektiğini de eklememiz gerekiyor.

Cruzeiro – Vasco Gama

İlk 5’lik dilimin içinde kalmak isteyen ev sahibi iç sahada kazanmak zorunda. Bunu da gerçekleştirecek güce sahipler.

Gremio – Goianiense

Bu sene liderden sonra şampiyonluğunun en büyük adaylarından biri olan Gremio, kendi sahasında rakibini kolaylıkla geçecektir.

Ponte Preta – Vitoria

Haftanın sonucu merakla beklenen mücadelelerinden bir olacak bu karşılaşmada, iki takımda küme düşmemek için sahaya çıkacak. Kaybeden takımın son haftada çok ciddi bir şansı da yitireceği mücadelede ev sahibi iç sahada avantajlı olan tarafta yer alacak. Tabii iki takımında savunma anlamında çok ciddi sıkıntılarının olması da maça doğrudan etki edecektir. Her ne kadar iki takım da kontrollü bir oyunu tercih etseler de iki takımda gole yakın olacaktır.

Bahia – Chapecoense

Yine haftanın önemi karşılaşmalarından biri olacak bu mücadelede iki takımda skor üretecektir. Taraflar ihtiyacı olan 3 puan için açık oynamak zorundalar bu durum da maça doğrudan etki edecektir.

Flamengo – Santos

İlk 6’nın içinde olan iki takımın da puan kaybetmek istemeyeceği mücadelede, iki takımda kontrollü oyunu elden bırakmak istemeyeceklerdir. Gol dengesinin bozulmasının zor olduğu bir karşılaşma olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna