Brezilya Serie A’da haftanın Kalanları

13.haftasını bitirmek üzere olduğumuz Brezilya Ligi’nde heyecan tüm hızıyla devam ederken, bu ligde oynayan bazı oyuncukların da Türkiye’ye gelmesi bu ligi yakından takip etmemiz için ayrı bir nedeni de beraberinde getiriyor.

Şu anda gelinen tabloda 35 puana ulaşan Corinthians, en yakın rakibine neredeyse 1o puanlık bir fark attı ve zirvede kendini oldukça rahatlattı. Zirvenin sahibinin ardından gelen Santos, Falemngo, Gremio, Cruzeiro ve Palmeiras ise puan anlamında birbirlerine oldukça yakınlar ve her geçen hafta dengeleri değiştirebilecek performanslar gösteriyorlar. Bu gece haftanın tamamlanması için 8 takım sahaya çıkıyor.

Flamengo – Gremio

Zirveyi oldukça yakından ilgilendiren mücadelede iki takımın önceliği galip gelmek olacaktır ancak haftalardır doğru bir ivme yakalayan ev sahibi maçın favorisi konumunda ve iç sahada oynadığı son 18 maçta mağlubiyet yüzü görmediler.

Bununla beraber konuk ekipte ciddi bir düşüş var ve içinden nasıl çıkacağını kendileri de bilmiyorlar. Son maçta 2 penaltı kaçırarak, kendilerinden çok daha sıkıntılı bir takıma mağlup olan konuk ekip, burada kazanmak için elinden geleni yapacaktır ama ev sahibinin daha da avantajlı olacağını söylemek gerekiyor.

Sao Paulo – Atletico

Ligin dibine demir atan iki takımın mücadelesinde ev sahibi yeni teknik direktörüyle çok daha avantajlı olacağı bir karşılaşmaya çıkacak. İki takıma da genel olarak baktığımızda ev sahibinin bir tık daha yukarıda olduğunu söylesek de yine iki takımı savunma anlamında çok ciddi zaafları olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Gollü bir karşılaşma olacağı yönünde hem fikir olabiliriz. Bahis tercihleri karşılıklı gole de gidebilir.

Sport Recife – Chapecoense

Son 5 haftada oldukça pozitif bir çıkışa imza atan ev sahibi temsilcisi hem iç sahada hem de dış sahada kendini buldu. Bu karşılaşmada da lig başladığından bu yana kendini bulamayan rakibi karşısında gerekeni yapacaktır düşüncesindeyiz.

Ev sahibi serisine devam eder. Gol konusunda da sıkıntılı bir karşılaşma olmayacaktır.

Avai – Coritiba

Ligin sıkıntılı ve riskli mücadelelerinden birisi olacağını düşündüğümüz bu karşılaşmanın 90 dakikalık diliminden her türlü sonucun çıkabileceğini rahatlıkla söyleyelim. İki takımda her türlü sonuca imza atıp maçı bitirebilirler ancak kaybetmemek üzerine oynayacaklarını da düşündüğümüz için ilk yarı alt tercihi durumu göre de bunu tüm maça yayabiliriz.

 

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna
 

Brezilya Serie A’da Yeni Hafta

Brezilya’da yeni hafta Cumartesi gününü Pazar’a bağlayan gecede oynanacak. 14.haftada heyecan dorukta oynanacak ve hem zirveyi hem de alt sıralar ilgilendiren önemli karşılaşmalar oynanacak.

Açılış maçında Corinthians kendi sahasında A.Paraneense’yi ağırlayacak. Yeni haftanın diğer karşılaşmaları ile ilgili yorumlarımızı da yine buradan aynı gün takip edebilirsiniz.

 

Corintihians – A.Paranaense

Ligin lideri olan ev sahibi yoluna doludizgin devam ediyor ve ligin diğer takımlarına göre de oldukça etkili performanslar göstererek yoluna devam ediyor. Bu haftada ev sahibi açısından değişen bir şey olmayacaktır.

Hazır puan farkını da açmışken, konuk ekip karşısında da etkili oyununa devam ederek 3 puanı alan taraf olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna