Brezilya Serie A’da Bir Pazar Günü

4.haftasına girdiğimiz Brezilya Süper Lig’inde oynanan karşılaşmalarda hafta arası yaptığımız tahminlerde yanılmadık ve Corinthians evinde Santos’u 2-0’la geçerken, Fluminense’de yine kendi evinde Vitoria’yı 2-1’legeçerken, kendi sahasında sün son galip gelen takım Paranaense’yi 1-0’la geçen Coritiba oldu.

Günün karşılaşmalarında ise Avai kendi sahasında Recife’yi ağırlarken, Botafago’da Flamengo deplasmanına konuk olacak.

Avai – Recife

4 maç sonunda henüz galibiyeti bulunmayan ev sahip ekip, 1 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 beraberliği bulunan Recife karşısına favori olarak çıksa da, taraf bahsinden ziyade karşılıklı gol tercihi yapmak oldukça mantıklı olacaktır.

Flamengo – Botafago

2 galibiyeti bulunan Botafago ve 1 galibiyet 2 beraberliği bulunan iki takımın karşılaşmasında da yine taraf bahsinden ziyade karşılıklı golü düşünmek doğru olacaktır ancak taraf bahsine odaklanmayı düşünüyorsanız da ev sahibi yanlış bir tercih olmaz.

Günün diğer üç karşılaşmasına ise, Gremio kendi sahasında Vasco Gama’yı ağırlarken, Atl Mineiro Palmeiras deplasmanına konuk olurken, Sao Paulo’da Ponte Pireta karşısında puan almak için sahaya çıkacak.

 

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna
Gremio – Vasco Gama

İki galibiyeti bulunan 2 takımında galibiyet için şansları bulunuyor ancak iki takımın aralarında geçen son 10 maçlık dilimde kendi sahasında kaybetmeyen bir Gremio takımı var. Bu karşılaşmada da golü düşünmek doğru olacaktır.

Palmeiras – Atl Miniero

Konuk ekip 2 takımın diğer oynadıkları karşılaşmalarına baktığımızda daha avantajlı bir durumda gözüküyor. Taraf bahsinin riskli olduğu karşılaşmada karşılıklı gol yine ön plana çıkıyor.

Ponte Preta – Sao Paulo

Kendi sahasında oynamış olduğu karşılaşmalarda rakibine üstünlük kurma konusunda daha da başarılı olan konuk ekip, rakip takımın sahasına konuk olduğu karşılaşmalarda dengesiz bir tablo çizmiş. 3 maçlık dilimde henüz mağlubiyetle tanışmayan konuk ekip, bu deplasmanda da kaybetmemek için elinden geleni yapacaktır. Bu nedenle rakip takım için tercih hakkınızı kaybetmemesi üzerine kullanabilirsiniz. Karşılıklı gol seçeneğinin cebinizde durması ise size yarar sağlayacaktır.

Youwin Bonusları ile Kazandırıyor!
Yeni 600TL Bonus fırsatı ile kazanın!

Para Yatırma bonusları ve size özel yüksek hoşgeldin bonusu ile YOUWIN kazandırıyor!