Brezilya Serie A’da 29.hafta

Brezilya Serie A’da Corintihians 58 puanla liderliğini devam ettiriyor. Liderin arkasında gelen Gremio, Santos, Palmeiras ve Cruzeiro arasında geçen çekişme bu nedenle çok daha heyecanlı olacak.

Lider işi buralara kadar getirmişken, buralardan içinde bulunduğu avantajı kaybetmesi oldukça zor olur.

BU gece oynanacak olan karşılaşmalarda;

Coritiba – Cruzeiro

Ev sahibi ligin dibine demir atmış durumda ve buradan kurtulması içinse puan ve puanlara İhtiyacı olsa da, bu karşılaşma pek de bunun için uygun olmayacaktır. Konuk ekibin zirve yarışının içinde olması ve buradan puanla dönmek istemesi oldukça normal, bu nedenle konuk ekip karşılaşmanın favorisi olacaktır.

Goianiense – Vasco Gama

Ligin dibine demir atmış olan bir diğer takım Goianiense de burada kurtulmak istiyor ancak üst üste puan toplaması oldukça zor. Vasco Gama da yukarılardaki durumunu garantiye almanın peşinde olacak. Ev sahibi zaman zaman sürpriz sonuçlara imza atsa da, bu karşılaşmada işi zor olabilir. Karşılıklı gol içinde uygun bir mücadele olacaktır.

A.Mineiro – Chapecoense

Ev sahibi rakibine göre yukarılarda ve oyun olarak da üstün durumda. Bunun karşılığını da rahat rahat alacaklardır. Karşılıklı gol içinde uygun bir karşılaşma olur.

Avai – Botafogo

Son sıralarda gezinen Avai her hafta oynayacağı karşılaşmaya çıkış gözüyle bakıyor olsa da, henüz bunu gerçekleştiremedi. Konuk ekipte yukarılara oynayan bir takım ve bu mücadelede kaybetmeleri zor olacak. Çifte şansa sahip olan Botafogo, kazanmaya yakı olan taraf.

Corintihians – Gremio

Haftanın mücadelesinde 1.ve2.karşı karşıya geliyorlar. Şu anda lidere çelme takacak bir takım varsa, o da Gremio olur. Ev sahibi de durumun bilincinde ancak konuk ekip maça daha fazla konsantre olacaktır diye düşünüyoruz. Karşılıklı gol uygun olacaktır.

Fluminense – Sao Paulo

12.sırada bulunan ev sahibi 13.sırada bulunan Sao Paulo’yu ağırlayacak. Haftanın zor karşılaşmalarından biri olacak bu karşılaşma iki takımada yakın. Bu nedenle karşılıklı gol düşünülebilir. İki takımda skor üretecek kapasiteye sahip takımlar.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna