Brezilya Serie A’da 26.Hafta

Brezilya Serie A da artık yavaş yavaş sona doğru geliyoruz ve bu süreçte şampiyonluğun en büyük adayı olan Corinthians ligi zirvede götürüyor.

Takımı hemen arkasından takip eden Santos ise zirveyi 7 puanlık bir farkla takip etse de kalan süreçte kapanmayacak bir fark değil ancak lider pek de kaybedecek gibi görünmüyor

Günün karşılaşmalarında;

Avai – Goianiense

Ligin son sırasına demir atan konuk ekip bu zorlu deplasmanda sürprizi gerçekleştirme konusunda sıkıntılar yaşayabilir. Ev sahibi 3 puana ihtiyacı olduğu için bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılacaktır.

Botafogo – Vitoria

Zirve mücadelesi veren ev sahibinin puan kaybına pek de tahammülü olmayacak. Bu nedenle ligin aşağılarında yer alan rakibi karşısında kendi evinde favori olacaktır.

Cruzeiro – Corinthans

Haftanın merakla beklenen karşılaşmasında, ligin zirvesine bir takım çelme takacaksa o da Cruzeiro olabilir. Bunu gerçekleştirme şansları da oldukça fazla. Kritik karşılaşmada karşılıklı gol de düşünülebilir.

Gremio – Flumiense

Zirvede yapılan hesaplar artık ciddi derecede karışık olduğundan ve ev sahibin de avantajı kendi lehine çevirme fırsatı oldukça kuvvetli olduğundan, içerde kazanmak isteyeceklerdir. Rakipleri karşısında bunu yapacak güce de sahipler.

Sao Paulo – Sport Recife

Ev sahibi son sıralardan kurtulmak için kazanmak zorunda. Konuk ekibinde rakibinden farklı bir durumu yok. İki takım da sonuç olarak bu mücadeleden puanla ayrılmak zorundalar. Karşılıklı gol için bu nedenle uygun bir karşılaşma olacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna