Brezilya Serie A’da 17.Hafta Tamamlanıyor

Brezilya’da 17.haftanın açılış karşılaşmasında Palmeiras kendi evinde Avai’yi konuk etti ve karşılaşmadan 2-0’lık galibiyetle ayrılarak puanını 29’a yükseltti. Bir diğer karşılaşmada ise tam 7 gol vardı. Botafogo bu karşılaşmada Sao Paulo’yu konuk ederken, ev sahibi karşılaşmayı 4-3 kaybetti.

Bugün de hem zirveyi hem de ligin alt sıralarını ilgilendiren karşılaşmalar oynanacak. Günün açılış karşılaşmasında ise Chapocoense, kendi evinde Goianiense’yi ağırlayacak.

Chapoceense – Goianiense

Hafta arasında kupada tur atlayan ev sahibi, ligin son sırasına demir etmiş rakibi karşısında galibiyete yakın olan taraf. Zaten ligde iki takımın durumuna baktığımızda da ev sahibinin yeri, galibiyete daha yakın olan taraf olduğun da belli ediyor.

Bahia – Sport Recife

İki takımda lig başladığında bu yana hem iç sahada hem de dış sahada dengesiz görüntüler çiziyorlar ve ne yapacaklarına hiç belli olmuyor. Taraf bahsinin sıkıntı olacağı karşılaşmada, karşılıklı gol bu karşılaşma için bahis seçeneklerinizi belirlerken, en uygun seçenek olacaktır.

Corinthians – Flamengo

Ev sahibi ligdeki rakiplerine oldukça ciddi bir fark attı ve muhtemelen ciddi bir aksilik yaşamadığı sürece de yoluna bu şekilde devam edeceklerdir. Konuk ekipte ligin iyi top oynayan takımlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Keyifli ve bol pozisyonlu bir mücadele olacaktır. İç saha takımı, kendi seyircisi avantajını da sonuna kadar kullanacaktır. Bu nedenle tercihler ev sahibinden yana olabilir. Bununla beraber, pozitif futbol oynayan konuk ekipte bu deplasmanda skor üretebilir. Karşılıklı gol ve üst seçeneğinin de cebinizde durmasında fayda var.

Coritiba – Atletico Mg

İki takım arasında oynanan son 10 resmi maça baktığımızda konuk ekip 5 galibiyet elde ederken, Coritiba’da 4 galibiyet elde etmiş ve 1 maçta beraberlikle sonuçlanmış. Bununla beraber bu karşılaşmalardan 5 tanesi 2,5 gol altında tamamlanırken, 5 tanesi de 2,5 gol üstünde tamamlanmış ve atılan toplam gol sayısı da 21. Bu da demek oluyor ki, günün dengesiz bir karşılaşması ile karşı karşıyayız. Bu nedenle karşılıklı gol veya ilk yarı üzerine yapacağınız bir tercih doğru olacaktır.

Cruzeiro – Vitoria Bahia

Son 8 maçın 6’sından mağlubiyetle ayrılan konuk ekibin ligdeki durumuna baktığımızda da işlerin yolunda gitmediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bununla beraber teknik direktör değişikliğine de giden takım bir türlü toparlanamıyor. Ev sahibi de kendi adına bir türlü toparlanamayan ligin bir diğer takımı olarak ön plana çıkıyor ancak şunu belirtmekte fayda var ki, bu karşılaşmada kazanmak zorundalar ve iç sahada 3 puana yakın olan tarafta olacaklar. Yine karşılıklı gol tercihi de denenebilir.

Gremio – Santos

Ligin iki güçlü takımı karşı karşıya gelecek ve aynı zamanda puan olarak da birbirlerine yakın olan iki takımın mücadelesi haftanın en keyifli karşılaşmalarından birisi olacaktır. Hafta arası iki takımında kupa maçı olması, özellikle konuk ekibi daha da çok etkileyeceğinden dolayı, ev sahibi iç saha avantajını kullanacaktır. Gol durumu da masaya yatırılıp, karşılıklı gol seçeneği de değerlendirilebilir. Bu tip maçlarda takımlar gol atmaya oldukça yakın oluyorlar.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna