Brezilya Serie A’da 15.hafta Heyecanı

14 haftayı geride bıraktığımız Serie A’da Corinthians liderliğini 36 puanla sürdürüyor ve en yakın rakibiyle arsasında bulunan puan farkı ise 8. Bu da demek oluyor ki liderin durumuna baktığımızda her şey lider adına oldukça olumlu geçiyor. Tabii haftalar ilerledikçe yoğun fikstür ve buna dayalı olarak hem oyuncu sakatlıkları hem de değişen hava koşulları zirveyi de yakından etkileyecektir.

Liderin arkasından gelen takımlarda ise kıyasıya bir yarış söz konusu. 28 puanlı Gremio 2. 24 puandaki iki takımdan Santos 3. Flamengo’da 4.sıradaki yerlerini alıyorlar. 5.ve 6.sıradaki Palmeriras ve Botafogo’nun da 22 puanı bulunuyor.

Bu gecenin maç programı ise şu şekilde;

Santos – Chapecoense

İki takımın ligdeki durumlarına baktığımızda ev sahibi takımın çok daha iyi durumda olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. İç sahada da oldukça önemli performanslara imza atan takım, pozitif futbolunda gerektirdiklerini yapmaya çalışıyor. Bunun yanı sıra bu maç öncesi takımda eksik ve cezalılar olsa da iç sahada bu maçı kaybetmek istemeyeceklerdir.

Konuk ekipte her ne kadar sıkıntılı günler geçirmiş olsa da skor üretimi konusunda başarılı olabiliyorlar. Ev sahibinin seçimin yanı sıra karşılıklı gol ve üst seçenekleri oldukça uygun olacaktır.

Vitoria – Gremio

İç saha maçında bile olsa ev sahibine güvenmek çılgınlık olur, çünkü oynadıkları oyunun elle tutulacak bir yanı yok. Son maçlarında da toparlanmayı başaran konuk ekip buradan galibiyetle dönecektir. Ayrıca ev sahibi ligde oynadığı son iki mağlup olurken, konuk ekipte ligde oynadığı son 2 maçtan galip çıkmayı başardı ve seriye de devam etmek isteyecektir.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna
Avai – Corinthians

Geçtiğimiz haftayı her ne kadar beraberlikle bitirmiş olsa da liderinde zaman zaman bu tip puan kayıpları olacaktır ancak bu karşılaşma öyle bir mücadele olmaz. Ligin şu anda en çok gol pozisyonu üreten takımı zayıf rakibi karşısında da etkili oyununa devam edecektir düşüncesindeyiz. Yine lider seçiminin yanına ek olarak üst ve karşılıklı gol de denenebilir ancak lige dolu dizgin devam eden ev sahibi bu maçı kaçırmayacaktır.

Ponte Preta – Coritiba

Bundan önceki son 10 resmi maçlarının 6’sından 2,5 ,üstü skorla ayrılmayı başaran iki dengesiz takımın mücadelesinden her türlü sonuç çıkabilir. Bu nedenle taraf bahsinden ziyade gol durumlarına odaklanmakta fayda var. Karşılıklı gol mantıklı bir seçenek olacaktır.

Atletico Mg – Bahia

İki takımında sakat ve cezalı oyuncular nedeniyle eksik çıkacağı karşılaşmada, konuk ekip ev sahibi ekibe göre daha formsuz bir durumda ve ne yapacağı da pek belli olmayan bir takım olmakla da beraber, şu ana kadar geldiğimiz tabloda pek fazla güven veren bir ekip olamadı. Ev sahibi seçimi kulağa hoş geliyor.

Flamengo – Palmeiras

Ev sahibinin şu ana kadar izlediğimiz maçlarında daha bilinçli bir oyun ortaya koyduklarını söyleyebiliriz. 90 dakikalık süreçlerde rakibi iyi analiz eden ve tehlike yaratacak alanları kilitlemeyi başaran bir ekip görüntüsü çizdiler ve muhtemelen sezon sonuna kadar da bu yarışın içinde olacaklardır. Bu karşılaşmada da tabii ki bu saydığımız nedenlerden dolayı ev sahibine güvenmekte fayda var.

Bunun yanı sıra karşılıklı gol de denenebilir. Konuk ekipte de eğer fırsat bulursa bunu değerlendirecek oyuncularının olması, bu seçimin mantıklı olmasını kuvvetlendiren bir neden olarak karşımıza çıkıyor.

Sao Paulo – Vasco Gama

Haftanın kritik mücadelelerinden birisi olan bu karşılaşmada ev sahibi son sıralardan bir türlü kurtulamıyor ve bununla beraber yakın dönemde yaptıkları teknik direktör tercihi de pek olumlu sonuçlar doğurmadı.

Konuk ekipte de işlerin yolunda gittiğini söylemek oldukça yanlış olacaktır. Bu nedenle taraf bahsi için sıkıntılı bir mücadele olacaktır. Karşılıklı gol veya ilk yarı için bahis seçeneklerini düşünebilirsiniz.

 

Youwin Bonusları ile Kazandırıyor!
Yeni 600TL Bonus fırsatı ile kazanın!

Para Yatırma bonusları ve size özel yüksek hoşgeldin bonusu ile YOUWIN kazandırıyor!