Brezilya Serie A’da 12.Hafta Heyecanı

11 haftasını geride bıraktığımız Brezilya Ligi’nde9 galibiyeti ve topladığı 29 puanla şu anda ligi lider olarak götüren takım Corinthians. Sezona oldukça etkili başlayan takım bütün sezon durumu bu şekilde götürecek gibi de duruyor. Tabii bunu oynanan oyna göre söylüyoruz.

Liderin ardından gelen Gremio 22 puanla 2. Flamengo 20 puanla 3 Palmeiras 19 punala 4. ve geride kalan Santos 17 puana sahipken yine zirveyi zorlayan Vasco Gama’nın da 16 puanı bulunuyor.

Bu haftanın açılış karşılaşmalarında ise 6 takım puan mücadelesi için sahaya çıkacaklar.

Goianiense – Vitoria

Ligin dibine demir atmış iki takımın mücadelesinde taraf bahsine girmek sıkıntılı olabilir. İki takımında galibiyet anlamında çok ciddi sıkıntıları var ve bunu atlatmaları biraz zaman alacak gibi duruyor ancak gol yeme konusunda da bir o kadar başarılı olan iki takımın mücadelesinde bahis seçeneklerinizi karşılıklı golden yana kullanabilirsiniz.

Vasco Gama –Flamengo

Zirveyi yakından ilgilendiren bu mücadelede iki takımda sahaya kazanmak için çıkmak zorunda olacak. Ev sahibi kendi seyircisi önünde oynayacak olmasını her ne kadar avantaj olarak görse de, Flamengo yabana atılacak bir takım değil. Onlarda bu deplasmana puan için geliyorlar. Bu nedenle iki takımın da gol konusunda sıkıntı yaşamayacağını düşünüyoruz.

Corinthians – Ponte Preta

Lider peşinden gelen takımlarla zaten farkı açmış durumda ve bunu düşürmemek için de elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışacaktır. Hem oyun olarak hem de kadro olarak konuk ekibe göre oldukça önde olan takım, bu haftayı da 3 puanla kapatacak güce sahip.

BONUS: 350TL
Oyna