Brezilya Seria A’da Son Hafta

Brezilya Serie A’nın son haftasına giriyoruz. Tabii bildiğiniz gibi bu ligin şampiyonu haftalar önce belli oldu ve Corinthians uzun süre lider götürdüğü ligi şampiyon olarak tamamladı.

Ligin son haftasında ise hem düşen takımlar belli olacak, hem de ilk 6 sıranın son durumu belli olacak.

Gecenin karşılaşmalarında;

Paranaense – Palmeiras

Gecenin zor karşılaşmalarından biri olacak bu karşılaşmada, iki takımında alacağı her durum tablodaki durumu etkileyecek. İlk yarıda dengenin bozulmasının zor olacağı bir karşılaşma olacaktır.

Minero – Gremio

Yine alınacak veya atılacak her bir golün doğrudan etki yapacağı karşılaşmada, iki takımda sahaya kazanmak için çıkacaktır. Tabii kadro avantajının Gremio’dan yana olması maçın durumunu konuk ekibe doğru çeviriyor.

Botafogo – Cruzeiro

Ev sahibi bu maçın kendileri için ne kadar önemli olduğunun fazlasıyla farkında. Bu nedenle maçın mutlak favorisi iç saha temsilcisi olacak.

Chapecoense – Coritiba

Ev sahibi kazanırsa puan tablosundaki yeri anlamında bu sezonu iyi bir yerde bitirmekle beraber kaybederse de birden işin rengi de değişebilir. Konuk ekip ise düşme tehlikesi yaşıyor ve Serie A’ya veda edebilir. Konuk ekibin durumunun daha kritik olacağını bildiğimiz için, maçın dengesini onların belirleyeceğini söylemek doğru olur.

Goianiense – Fluminense

Ligin son sırasındaki ev sahibi lige zaten vedasını yaptı. 2,5 gol barajının da rahatlıkla aşılacağı karşılaşmada konuk ekip favori olacaktır.

Santos – Avai

Santos’un kaybedecek bir durumu yok ancak konuk ekip kazanmak zorunda. Tabii kadro avantajı tamamıyla ev sahibinde yana olacaktır. Ayrıca konuk ekip kazansa bile bir işe yaramama durumu da var. Karşılıklı gol maçın kilidi olur.

Sao Paulo – Bahia

Yine oldukça kritik bir karşılaşma ve ligin dengesini de etkileyecek bir mücadele olacak. Bu nedenle maçın oldukça sıkı geçecek olsa da, ev sahibi kendi sahasında maçın favorisi olacaktır.

Vasco Da Gama – Ponte Preta

Ev sahibi maçın mutlak favorisi olarak sahaya çıkacak. Vasco kazanacaktır.

Vitoria Bahia – Flamengo

İki taraf açısından da oldukça önemli olan bu mücadelede, ev sahibi küme düşme korkusu yaşarken, konuk ekipte Libertadores kupasına vize almak için uğraşacak. İki takımda skora katkısını yapacaktır.

BONUS: 1000TL 'YE KADAR 100%
Oyna