Beşiktaş’tan Haberler

Spor Toto Süper Lig’de bitime 1 hafta kala Şampiyonluğunu ilan eden Kara Kartal, geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonu da şampiyonlukla tamamladı.

Teknik direktörü Şenol Güneş’le 3.yılıdız takan Siyah Beyazlı ekip, başarılı hocasının sözleşme maddesindeki 1 yıl opsiyonu devreye sokarak, iç transferde ki ilk imzasını da attırmış oldu.

Bu sene UEFA Avrupa Ligi’nde de takıma çeyrek final oynatan deneyimli teknik adam, Beşiktaş için en doğru tercih olduğunu da bir kez daha kanıtlamış oldu.

Bununla beraber, Fenerbahçe’nin Hollandalı sağ kanat oyuncusu Jeramain Lens için de açıklamalarda bulunan Başkan Fikret Orman, oyuncunun Beşiktaş’ta oynamak istediğini söyledi. Geçmiş dönemlerde de Kara Kartal’ın ilgilendiği oyuncu bu sezon Fenerbahçe’de kiralık olarak forma giymişti.

Oyuncunun menajerinin de Beşiktaş’a sıcak baktığını konuşulurken, Beşiktaş’ın da yeni sezonda oyuncuyu istediği konuşuluyor ancak Fenerbahçe’nin oyuncuyu bırakmak isteyeceğini düşünmüyoruz. Tabii oyuncu gitmek isterse ve ekonomik olarak da oyuncuyla anlaşılırsa Lens, Beşiktaş forması giyebilir.

Bu sene sezonun 2.yarısında Beşiktaş’a gelip başarılı bir performans ortaya koyan Babel’i şu anda Fenerbahçe teknik direktörü olan ancak kısa bir süre Hollanda Milli Takımını çalıştıracak olan Advocaat’ın kadroya almaması ise, oyuncuda bir şok etkisi yarattı.

Takıma yakın gazetelere konuşan Babel, bu kadar formda olmasına rağmen tercih edilmeme sebebinin altında başa şeyler olduğunu da belirtti.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna