Beşiktaş’ta Vida Hareketliliği

Yeni sezona galibiyetle giren ve cezası nedeniyle seyircisiz oynadığı karşılaşmada Antalyaspor’u 2-0’la geçen Beşiktaş’ta yüzler gülüyor.

Bunun yanı sıra savunma alternatifi olarak Medel’i kadrosuna katan ancak bu oyuncuyu ön liberoda değerlendirmek isteyen Kara Kartal’ın, bugün de eğer bir aksilik olmazsa Hırvat savunma oyuncusu Vidal’a imza attırması bekleniyor.

Stoperde yaşanan sıkıntıyı bu oyuncuyla gidermek isteyen Kara Kartal, transfer sezonunun başlangıcında da bu oyuncuyla ilgilenmiş ancak D.Kiev o zaman Şampiyonlar Ligi’nde katılma durumu olacağından bu transfere pek de sıcak bakmamıştı.

Takım Şampiyonlar Ligi’nde elenince Vida’nın da kafasının karışması sonrasında Beşiktaş tekrardan devreye girerek, oyuncuyla temaslara başlamış ve oyuncuyu ikna etmişti.

Ocak Ayı’nda kulübüyle olan anlaşması sona erecek olan oyuncu için 2 milyon euro teklif eden Kara Kartal’ın kulübü ikna ettiği ve eğer herhangi bir artırım olmazsa, bu transfer gerçekleşecek.

Açıkçası Vida, Beşiktaş’a gelirse savunma anlamında oldukça başarılı bir gelişmeye de imza atmış olacaklardır.

Takımla antrenmanlara başlayan Medel’in de bu hafta son iki maçtır oldukça sıkıntılı performanslar çizen Beck’in yerine oynaması bekleniyor. Tabii böyle bir durumda Şenol Güneş, muhtemelen Atiba’yı sağ beke çekip, Medel’i de orta sahada değerlendirecektir.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna