Beşiktaş’ta Kavga Şoku

Süper Lig’in 7.haftasında sahasında Trabzonspor’u ağırlayan ve Şampiyonlar Ligi mücadelesini ardından sahaya kazanmak için Beşiktaş, Trabzonspor’un da etkili oynadığı karşılaşmayı beraberlikle tamamladı.

Maç fikstürü oldukça yoğun olan Kara Kartal’ın bireysel performanslar bakımından da iyi durumda olduğunu söyleyebiliriz.

Dün ortada herhangi bir olumsuz durum yokken, karşılaşmanın ardından ortaya Beşiktaş cephesiyle ilgili ciddi bir iddia atıldı. Maçın ardından soyunma odasında Caner Erkin ve Talisca’nın yumruk yumruğa kavga ettiği söylenirken, özellikle Talisca’nın Caner’i hırpaladığı bir anda gündeme geldi ve uzun bir mücadele dışında bu haber konuşuldu.

Zaman zaman sizlerin de bildiği gibi Talisca’nın bazı pozisyonlarda bencil davranması ve kendi skor sayısını devamlı yükseltmesi, takım içinde problemlere neden oluyordu. Hatırlayacak olursanız son oynanan Leipzig maçında da yine bu iki karşı karşıya gelmiş ve bunu durumu sahada çözmüşlerdi ancak görünen o ki, iki isim aralarında ki problemleri henüz halledememişler.

Maçın ardından yaşanan bu olayı sonrasında Beşiktaş yönetimi de doğrularken, Caner’in; Talisca’nın saha içindeki bencil hareketleri dolayısıyla konuşmaya başladığı ve Portekizli’nin de buna tepki olarak oyuncunun üzerine yürüdüğü doğrulandı. Bu hafta eğer milli takım maç arası olmasaydı muhtemelen bu konu daha da fazla büyüyecekti ancak ara bu haberin biraz daha soğumasına sebep olacak.

İki oyuncu milli maç arasının dönüşünde eğer daha sıcak bir görüntü vermezse, Kara Kartal ciddi olarak sıkıntı yaşayabilir. Takım bu kadar iyi giderken buna ne gerek vardı orasını da anlamak ayrı bir durum.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna