Beşiktaş’ta İbrahimovic Heyecanı

MLS takımlarından Orlando City’den Larin’i kadrosuna katan Beşiktaş henüz hücum hattı konusunda tatmin olamadı.

Bunun üzerine ortaya atılan sürpriz bir iddiaya göre de Man United’ta forma giyen İbrahimovic’in Beşiktaş’a eleceği ileri sürüldü. Bu konuyla ilgili somut bir gelişmeye adım atamayan Beşiktaş için bu transfer olumlu olacaktır.

Şu anda Man United’ta Lukaku’nun yedeği durumunda olan İsveç’li oyuncu eğer şartları karşılanırsa İstanbul’a gelebilir.

Beşiktaş’ta bir gelişmede Tosic konusunda yaşandı. Vida transferinin ardından stoper konusunda bolluk yaşayan Beşiktaş’ta Tosic’e Avrupa kulüplerinden transfer geldiği konuşuluyor ancak deneyimli oyuncunun defans hattının hemen hemen her bölgesinde oynamasından dolayı bu transfer zora girebilir.

Diğer bir transfer gelişmesi de Tolgay Arslan konusunda yaşandı. Bir süredir özellikle İtalyan takımlarının peşinde olduğu genç orta saha oyuncusu için özellikle Napoli’nin ısrarcı olduğu konuşuluyor. Napoli teknik direktörü Sarri’nin orta sahada oyunun iki yönünü de oynayabilen oyuncuları sevdiğini düşünecek olursak, Napoli için Tolgay iyi bir tercih olabilir ancak Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in bu transfere izin vereceğini pek düşünmüyoruz.

Bu haberlerin yanı sıra geçtiğimiz günlerde Cenk Tosun’un ilk maçın izlemek üzere Londra’ya giden ve orada Arsenal’li Welbeck ve Leicester City’de forma giyen Slimani için nabız yoklayan Başkan Fikret Orman’ın iki oyuncudan da olumlu dönüşler aldığı belirtildi.

Bu konuda Şenol Hoca Welbeck transferine daha yakın duruyor. Kanatlarda da oynayabilen oyuncu için en kısa sürede Arsenal’in şartları sorulacak ve bu transferle ilgili de somut bir adım atılacaktır.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna