Beşiktaş’ta Demba Ba Hamlesi

Golcüsü Cenk Tosun’u Everton’a yollamaya hazırlanan Beşiktaş’ta sonunda bu oyuncunun yerine alınacak oyuncu konusunda somut isimler dolaşmaya başladı.  

Bir dönem yine Beşiktaş forması giyen Demba Ba’yla ilgilenen Kara Kartal oyuncunun transferini bitirmek üzere. Beşiktaş’ta oynadığı dönemde takıma katkı sağlayan ve giderken de kulübün kasasını dolduran oyuncu, geçen sezon da takıma kiralık olarak katılmış ancak pek fazla süre bulamamıştı.

Chelsea’den alındıktan sonra Çin’e giden oyuncunun şimdi tekrardan Beşiktaş gelme ihtimali oldukça yüksek. Forvet oyuncusu konusunda hata yapmak istemeyen yönetim risk almadan bilindik bir oyuncuya yönelmek istiyor.

Cenk kadar performans gösterebilir mi orası pek bilinmez ama Demba Ba’da kumaşı iyi olan bir oyuncu ve takıma katkı sağlayacaktır.

Negredo’nun da son dönemlerde form grafiğinin yükselmesi ve iyi duruma gelmesi muhtemelen Şenol Hoca’nın ön alandaki hamlelerini de etkilyecektir. Sonuç olarak İspanyol golcü artık daha fazla süre alacak. Beşiktaş’ın oyun taktiği gereği de Babel’in de bir forvet oyuncusu gibi oynaması ve skor üretmesi yine hocayı rahatlatacak unsurların başında geliyor. Bu nedenle Demba Ba hamlesine yanlış demek olmaz.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna