Beşiktaş’ta Cenk Alternatifleri Artıyor

Cenk Tosun’un Beşiktaş’tan ayrılmasına sayılı günler kala Kara Kartal da bu bölge için çalışmlarını devam ettiriyor.

Listenin tepesinde Demba Ba gibi bir oyuncu olsa da, bu oyuncunun uzun süredir forma giyememesi ve kalburüstü bir takımda oynamaması nedeniyle performasının ne getireceği konusunda soru işaretleri olan yönetimin, halihazırda oynayan bir oyuncuya daha sıcak olduğu biliniyor.

Bu kapsamda Leicester forması giyen Slimani için girişimde bulunmaya hazırlanan Beşiktaş, oyuncu kendi kulübünde pek fazla süre bulamadığı için Şampiyonlar Ligi kozunu da kullanarak bu transfer için nabız yoklayacak.

Ön alanda oynayan hızlı ve teknik kapasitesi yüksek bir oyuncu olan Cezayirli futbolcu, kendi takımında süre alamadığı için Beşiktaş’a gelmeye sıcak bakabilr.

Bu oyuncunun dışında Alanyaspor da forma giyen Wagner love’u da listesine alan Kara Kartal, bu oyuncudan gelecek habere göre bu işi tamamlaya çalışacak. Bunların ikisnin de olumsuz olması halinde ise rota tekrardan Demba Ba’ya çevrilecek, ki bu oyuncu gelme ihtimali çok daha yüksek gibi görünüyor.

Cenk’in yerinin dolması oldukça zor ancak dolmayacak diye de bir durum olmamakla beraber, ligin tanıyan bir oyuncunun takıma katılması çok daha doğru olacaktır. Bu nedenle Wagner Love ismi aslında mantıklı duruyor. Çünkü uyum sorunu anlamında da bu oyuncuyla ilgili Beşiktaş’ın problem yaşamayacağı net bir şekilde ortada ancak yeni bir ismin takım oyununa ve diğer durumlara adapte olması zor olur. Bu da Beşiktaş’ın işine gelmeyecektir.

BONUS: 700TL 'YE KADAR 200%
Oyna