Beşiktaş’ın Kanatları Sıkıntılı

Devre arasında takıma katılan Babel, 2.yarıya hem kendisi hem de takımı adına fırtına gibi başlarken, son haftalarda alınan skorlarda pay sahibi olamaması Şenol Hoca’yı sıkıntı soktu.

Bariz bir form düşüklüğü gözlenen oyuncunun bu kadar geriye gitmesi takımı tek kanatlı bir oyun anlayışına sürüklerken, Quaresmaya’da bu nedenle yükün çok binmesi teknik heyetin saha planlarını zorluyor.

Hafta sonunda oynanan Kayserispor karşılaşmasında Q7’nin yokluğu çok net bir şekilde kendini belli ederken, bu noktada devreye girmesi beklenen ve zaten bu nedenle takıma alınan Babel’in sessizleri oynaması sıkıntı yaratacak gibi duruyor.

Yaklaşan Olympiakos maçı öncesinde muhtemelen Babel’le konuşulup, kendine gelmesi istenecektir. Sezonun belki de en önemli maçına çıkacak olan Beşiktaş’ta yarın sahaya çıkacak olan tüm oyuncular, bugüne kadar yaptıklarından daha iyisini yapmak zorunda. Buna Babel’i de dahil edebiliriz.

Yarın oynanacak olan bu karşılaşmanın ve diğer tüm UEFA Avrupa Ligi rövanş mücadelelerinin ayrıntılı bilgilerini burada bulabilirsiniz.

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna