Beşiktaş Vida defterini kapattı

Uzun süredir peşinde olduğu Vida konusunu Ocak Ayı’na kadar ertelemek zorunda kaldı. Bunun nedeni de ara transferde bonservisi boşa düşecek oyuncuya bonservis bedelinin denmek istenilmemesi.

Açıkçası Beşiktaş’ın aldığı bu kararı doğru bulmakla birlikte, bu pozisyonda Şenol Güneş’in performansları üst seviyeye çıkarması gerekecek.

Tabii Avrupa da maçlar başladıktan sonrada bu durum hem Şenol Hoca için hem de oyuncular için biraz zor olabilir.

Milli arada Kayserispor ile hazırlık maçı oynayan ve sahada devamı için pek de umut vermeyen Kara Kartal da Şenol Güneş de tıpkı Aykut Kocaman gibi sıkıntılar yaşıyor. Şu anda kadar da takımın birazda olsa istenilen seviyeye gelememesi, bir süre sonrada iç saha da oynanacak olan karşılaşmalarda takımada etki edecektir.

Beşiktaş’ın gündemindeki diğer oyuncular da Volkan Şen ve Musa Çağıran. Fenerbahçe’den bu sene karşılıklı olarak sözleşmesini fesheden oyuncuya Anadolu’nun birçok takımından teklif gelse de, İstanbul takımlarından haber beklediği için, gelen teklifleri şu ana kadar kabul etmedi.

Adı Beşiktaş’la geçen oyuncu için Şenol Güneş’te olumlu rapor verirken, bunun yanı sıra Osmanlıspor da oynayan Musa Çağıran için de Şenol Güneş hamle yapabileceklerini söyledi. Osmanlıspor da ön libero pozisyonunda grev yapan Musa, Beşiktaş’ın orta sahası için iyi bir alternatif olabilir. Tabii burada Osmanlıspor’un vereceği kararda nemli olacaktır.

Beşiktaş’ın sağ beki Beck’in Bundesliga’ya transfer olması bu bölgedeki alternatifi de azaltmış olsa da Necip Uysal’ın bu bölgeye kaydırılacağı da konuşuluyor. Alt yapıdan beri Siyah Beyazlı formayı terleten Necip’in zaten eksik olan bölgeye kaydırılması da son derece normal olarak yorumlanabilir.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna