Beşiktaş Savunmaya Döndü

Siyah Beyazlı takımın savunma oyuncusu Marcelo’nun önümüzdeki sezon için henüz kalıp kalmayacağının belli olmaması, Beşiktaş cephesini biraz tedirgin ediyor. Geçtiğimiz sezon savunmada büyük bir kriz yaşamayan ve bunu doğru bir savunma kurgusuna borçlu olan Kara Kartal, bu sene de hata yapmamak için hücum anlamında gösterdiği titizliği burada da göstermeye çalışıyor.

Bu sene Kasımpaşa formasıyla oldukça başarılı bir sezon geçiren ve fizik olarak da Şenol Hoca’nın kafasındaki sisteme uyabilecek bir oyuncu olan Titi’yi takıma katmak isteyen yönetim, bu oyuncuya bonservis parası da ödemeyecek.

Oyuncunun da Beşiktaş’a gelmeye sıcak baktığı ancak imza parası konusunda tarafların sıkıştığı da konuşulan haberler arasında. Eğer bu konuda oyuncuyla anlaşma sağlanırsa Beşiktaş, Titi’yi renklerine bağlayacaktır.

Tam 3 sezondur Gaziantepspor forması giyen Orkan Çınar için de harekete geçen Beşiktaş yönetimi, bu oyuncu için de Şenol Hoca’dan haber bekliyordu. Şenol Hoca da oyuncu için olumlu raporu verince, Gaziantepspor yönetimiyle önümüzdeki günlerde transferin şartları konuşulacaktır ancak Siyah Beyazlı takımın kadrosuna baktığımızda bu oyuncunun forma şansı bulmasının da oldukça zor olduğunu son olarak ekleyelim.

Noxwinden 350TL Bonus + 5TL Bedava Bonus