Beşiktaş Rövanştan Umutlu!

UEFA Avrupa Ligi’nde Perşembe Günü kendi sahasında ağırlayacağı Lyon maçı için geri sayıma geçen Beşiktaş’ta, ilk maçta forma giyemeyen Quaresma’nın rövanşta sahadaki yerini alacak olması, takımda yüzleri güldürüyor.

Fransa da oynanan karşılaşmada, hücum yükünün tamamını almaya çalışan Cenk ve Babel’in ilerleyen dakikalarda oyundan düşmesi ve özellikle 85.dakikadan sonra da kontrolün tamamen Lyon’a geçmesi, Beşiktaş adına oldukça olumsuz bir durumdu.

Bu dakikalarda Ricardo gibi bir oyuncunun olması, topu tutma ve rakibin istediği gibi açılamaması gibi bir duruma neden olabilirdi. Bunun eksikliğini çeken Kara Kartal’ın rövanşta maça Quaresma ile çıkacak olması, takım adına oldukça pozitif bir durum. Cenk Tosun ile iyi bir ikili olan ve Babel’in bu sefer yükünü hafifletecek olan Q7, Lyon maçında Beşiktaş’ın en büyük kozu olacak.

2-1’lik skor her ne kadar dezavantaj gibi gözükse de, saha ve seyirci desteğini arkasına alacak olan Kara Kartal’ın ilk yarım saatlik dilimde golü bulması tüm dengeleri değiştirecektir.

Bu karşılaşmanın tüm ayrıntıları ve takımlarla ilgili son bilgileri maç günü buradan takip edebilirsiniz. Bu maç için en iyi oranları Bets10‘da bulabilirsiniz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna