Beşiktaş Masası

Tüm takımlar gibi Beşiktaş’ta toplanma gününe kadar, hem iç transferde hem de dış transferde hamleleri yapıp sezon hazırlıklarına tam kadro başlamak istiyorlar.

Geçtiğimiz sezon son Fenerbahçe’den İnter’e transfer olan ancak sezon başını göremeden İnter’de yaşanan teknik direktör değişikliğinin ardından Beşiktaş’a kiralık gelen Caner Erkin eğer bir aksilik yaşanmazsa kısa bir süre sonra Beşiktaş’ın oyuncusu olacak. İnter’in de gözden çıkardığı Caner yüksek olasılıkla 750 bin euro karşılığında, bonservisiyle beraber alınacak.

Bugün ortaya atılan bir iddiaya göre de Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Quaresma için Çin takımları kapıyı çalmış ancak Ricardo, 2018’de Rusya’da düzenlenecek olan Dünya Kupası kadrosunda yer almak istediği için gelen bu teklifi kabul etmemiş.

Bildiğiniz gibi Çin Ligi’nde forma giyen oyuncular özellikle kendi ülkelerinin milli takımlarında oynarken pek fazla tercih edilmiyorlar; çünkü oradaki ligin hem yayın saati hem de zorluk derecesini üst düzey liglerle kıyaslamak doğru olmuyor. Futbolcular da zaten genel olarak oyundan ziyade ekonomik şartları için Çin’i tercih ediyorlar.

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna