Beşiktaş, Karabük Deplasmanında Puan Arayacak

Bu hafta kendi sahasında ağır bir yara alan Kara Kartal, lider götürdüğü ligde önemli bir karşılaşmaya çıkacak ve muhakkak bu deplasmandan 3 puanla çıkmak zorunda.

Ligin ilk 5 takımının birbirine yakın olan puanları ve bununla beraber, Başakşehir’le aralarında bulunan 2 puanlık farktan dolayı devamlı kazanmak zorundan olan Kara Kartal, UEFA Avrupa Ligi sınavı öncesi moral bulmak zorunda.

Karabükspor cephesi ise İstanbul takımlarına karşı önemli performanslar sergiliyor. Geçtiğimiz haftalarda Galatasaray’ı ağırlayan ve karşılaşmadan 2-1’lik skorla çıkan ev sahibi takım, bu maçta da lideri zorlayacaktır.

24 puanla 10.sırada yer alan takım, 2.dörtlü sıra için mücadelesini devam ettirmek durumunda olduğu için eğer planlarını değiştirmek zorunda kalmak istemiyorsa, en az 1 puan almak zorunda.

Beşiktaş’ta Fenrerbahçe karşısında kırmızı kart gören Tosic oynamayacak ancak yerine oyuncunun yerine kalan dakikalarda forma giyen Mitrovic görev yapacak. İzlediğimiz Mitrovic’in bu takıma Tosic’ten daha fazla katkı yapacağını da rahatlıkla söyleyebiliriz. İki takımla ilgili gelişmeleri maç gününe kadar buradan takip edebilirsiniz.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna
Beşiktaş - Karabük