Beşiktaş Hazırlıkları

Yeni sezon çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Beşiktaş, Vincent Aboubakar’ın yerine yeni bir alternatif daha buldu. Siyah Beyazlılar Palmeiras’ın Kolombiyalı hücum oyuncusu Miguel Borja’yı takibe aldı.

Tabii alternatiflerini her geçen gün artıran Beşiktaş’ın bu işi çözemediği takdirde devamlı yeni alternatiflerle uğraşacağını söyleyebiliriz. Şenol Güneş penceresinden değerlendirildiğinde ise bu işin en kısa çözülmesi gerekiyor; çünkü Şenol Hoca Şampiyonlar Ligi maçlarına kadar teknik taktik anlamda takımı belirli bir seviyeye getirmek isteyeceğini biliyoruz.

Şenol Güneş’in bu alternatifler arasında en çok istediği isim ise Meksika Ligi Tigres’te forma giyen Gignac. 41 maçta 22 gollük bir performansa imza atan oyuncu, kulüp kaynaklı gelen haberlere göre alternatiflerin ilk sırasında.

Bir diğer alternatif ise Alman forvet Max Kruse. Bundesliga ekiplerinden Werder Bremen’de forma giyen oyuncuyu radarına alan Kara Kartal, oyuncuyla ciddi olarak ilgilense de bu oyuncuyla ilgilenen başak takımlarında olması Kara Kartal’ı sıkıntıya sokabilir. Beşiktaş’ın yarıştığı takımlar arasında West Ham, Everton ve Roma var ancak bu takımlarda oyuncuya alternatif forvetlerin bulunması eğer Beşiktaş böyle bir hamle yapacak olursa, Kara Kartal’ın işini rahatlatabilir.

Bir yandan da Portekizli Pepe için çalışmalarını devam eden Beşiktaş, oyuncu için alternatif tekliflerini her geçen daha da arttırıyor. Pepe konusunda ısrarlı olan yönetimin bu işin içinden nasıl çıkacağı ise soru işareti. Bu oyuncu için bir yandan da PSG ile yarışta olan Beşiktaş’ın Fransız kulübüyle aynı seviyelere çıkması oldukça zor olduğundan, muhtemelen bu transferi belirleyecek olan PSG’nin oyuncu konusundaki ısrarı olacak.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna