Beşiktaş Çalışmalarına Devam Ediyor

Yeni sezona her geçen daha da yaklaşırken, takımları kamp dönemlerine yeni oyuncularını yetiştirmek için olanca güçleriyle çalışıyorlar. Bunlardan biri de Beşiktaş.

Sırp basınına göre M.City’de forma giyen Kolarov’u bitiren Kara Kartal oyuncuyla 4 yıllık anlaşmaya vardı. Pepe konusunda henüz haber çıkmaması ancak görüşmelerin devam etmesi durumu, en çok Şenol Hoca’yı sıkıntıya soktuğu için, Kara Kartal böyle bir durumu tercih etmiş olabilir ancak şu ana kadar henüz yapılan resmi bir açıklama yok.

Pepe durumunun da tamamen parayla ilgili olması ise Beşiktaş’ı çıkmaza sokan bir konu olarak göze çarpıyor. Buradaki sıkıntı oyuncunun bonservis bedeline ek olarak bir de imza parası istemesi. Şu anda da Beşiktaş’ın bunun altından kalkacak bir gücü bulunmuyor.

Bir diğer yılan hikayesine dönen konu ise forvet hattı. Burada da henüz pozitif bir gelişmeye imza atamayan takım, beklemeye devam ediyor ve takımda sadece Mustafa Pektemek ve Cenk Tosun kaldı. Şenol Güneş’in yeni bir oyuncu transfer edilene kadar Mustafa’yı kadroda tutacağı da biliniyor hatta gelse bile bu saatten sonra gitmesi de alternatifi kaldırma anlamında sıkıntı yaratabilir.

Bu arada dün yapılan ilk idmanla sezon açılışını yapan Kara Kartal’da kiralık oyuncularda döndü. Bu sene form grafiğini merak edilen oyuncuların başında gelen isim ise Gökhan Töre. West Ham United’ta geçirdiği dönem boyunca fazla forma şansı bulamayan ve bunun sıkıntısını da oldukça fazla yaşayan oyuncunun, sezona nasıl başlayacağı soru işareti ancak herkes bu konuda da Şenol Hoca’ya güveniyor.

Kombine Bahislerinize 10.000TL İade

10 Dönüş hediye!