Beşiktaş, Bugün Göztepe Deplasmanında

Spor Toto Süper Lig’de günün beklenen karşılaşmalarından biri olan Göztepe – Beşiktaş karşılaşmasında, muhtemelen tempo anlamında seyir zevki yüksek olacak bir mücadele izleyeceğiz.

Hafta arası Şampiyonalar Ligi’nde Monaco’yu kendi sahasında ağırlayan Kara Kartal, bu mücadeleden de 1 puanla ayrılarak önemli sayabileceğimiz 1 puanı cebine koydu ve devler liginde elde ettiği namağlup durumuna devam etmeyi başardı.

Tabii hafta arası oynadığı bu karşılaşmada Beşiktaş’ı özellikle fiziksel anlamda ciddi derecede yordu ve Şenol Güneş, bu karşılaşmaya muhtemelen rotasyona giderek çıkabilir.

Konuk Göztepe ise ligin flaş takımlarından olma özelliğini taşıyor ve bunu da kendi sahasında oynayacak olduğu bu karşılaşmada devam ettirecektir.

Ev sahibi hücum hattında Jahovic önderliğinde önemli işlere imza atıyor ve kendi sahasında göstermiş olduğu dirençle ön plana çıkıyor.

Bu akşam oynanacak olan bu mücadelede de yine ön alanda etkili bir oyun oynayarak kazanmak isteyeceklerdir. Lig maçlarında konsantrasyon anlamında sıkıntılı olan Kara Kartal’ın bu mücadelede de sıkıntı yaşaması olağan bir tablo olabilir. Bu nedenle iki takımında bu akşam skor anlamında rahat olacaklarını düşünüyoruz. Monaco karşısında ortaya konan yüksek konsantrasyonu Beşiktaş bu akşam gösteremeyebilir. 2,5 gol barajının rahatlıkla aşılacağı karşılaşmalardan biri olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna