Beşiktaş, Arayışlarına Devam Ediyor

Süper Lig’in 2.yarısına Antalyaspor maçında aldığı galibiyetle başlayan Beşiktaş, gol noktalarında ki problemlerini bir türlü çözüm kavuşturamadı.

Her ne kadar her gün yeni isim ortaya atılsa da şu ana kadar somut bir ilerleme kaydedemeyen Beşiktaş yönetimi ay sonuna kadar bu işi bitirmeyi planlıyor.

Bir de üstüne son oynanan Antalyaspor maçında Negredo’nun etkisiz bir performans ortaya koyması yönetimin bu konuya olan bakış açısını iyice değiştirdi. Ön alanda beklenen verimi gösteremeyen Negredo muhtemelen yeni bir oyuncu geldiğinde tekrardan kulübeye çekilebilir.

West Ham United’ın Meksikalı forveti Chicarito ile ilgilenildiği şimdilerde öne sürülen Beşiktaş yönetiminin bu oyuncuyla ilgili son kararı Şenol Güneş’e bıraktığı ve asıl hamleyi hocadan gelecek haber doğrultusunda yapacağı konuşuluyor.

Ortaya atılan bir diğer iddiaya göre de Portekiz Ligi’nde Sporting Lizbon forması giyen Seydou Doumbia’yı da alternatifi arasına alan Kara Kartal, bu oyuncu için de kiralama formülüne gidecek. Kendi takımında en çok kazanan oyuncular arasında olma durumu ise kulübün bu transfere sıcak bakması anlamına gelebilir.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna