Beşiktaş 5’ledi !

Süper Lig’in 21.haftasında sahasında Karabükspor’u ağırlayan Beşiktaş, iç sahada galip gelmesini beklediğimiz karşılaşmayı 5-0 kazanarak, bu haftayı 3 puanla kapamayı başardı.

Tabii Karabükspor’un ligin son sırada bulunduğunu hatırlatarak bu maçla ilgili yorumlarımıza devam edecek olursak zaten bu deplasmandan konuk ekibin puanla ayrılmasının oldukça zor olduğu gerçeğine de rahatlıkla çıkabiliriz.

Oyunun başından sonuna kadar rakibine ön alanda baskı yapan ve devamlı skor üretmeyi düşünen Beşiktaş, Talisca’nın da etkili oyunuyla kazanmayı bildi.

Şimdi Beşiktaş için çok önemli zamanlar başlıyor. Bildiğiniz gibi yarından itibaren Şampiyonlar Ligi maçları başlayacak. Bu hafta Konyaspor deplasmanının ardından Bayern Münih deplasmanına gidecek olan Beşiktaş sonrasında Fenerbahçe ile 2 kez karşılaşacak.

Bu zor dönemde Beşiktaş’ın en az kayıpla buraları geçmesi gerekecek ancak takımın işi çok oldukça zor olacak.

Bildiğiniz gibi kupada oynanacak olan Fenerbahçe maçının ertelenmesini isteyen Beşiktaş yönetimi bu isteği karşısında ciddi eleştiriler aldı. Fenerbahçe tarafından da hoş karşılanmayan bu durum karşısında federasyonun ne şekilde bir karar alacağı da merakla bekleniyor ancak muhtemelen buradan olumlu bir karar çıkmayacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna