Bernabeu’da Real Madrid Şov!

Şampiyonlar Ligi yarı final ilk maçında sahasında ağırladığı A.Madrid’i 3 golle geçen Zinedine Zidane’in öğrencileri, rövanş öncesi büyük bir avantajı da cebine koyarak final vizesini almayı bekleyecek.

Dün akşam maça her zaman olduğu gibi başlayan ve sahanın tamamını parsel parsel etkisi altına alan Real Madrid, A.Madrid’in oyun kurmasına ve kendisini de durdurmasına izin vermedi. Tabii ilk yarıda da bulduğu 2 gol, takımın 2.devreye çok daha rahat çıkmasına sebep oldu.

Karşılaşmanın en sürpriz tarafı ise takım savunması konusunda Avrupa’nın ekstra takımlardan bir olan A.Madrid’in dün akşam bunu gerçekleştirememiş olması muhtemelen Real Madrid’İ de şaşırtmıştır.

Maçın bir diğer önemli konusu ise Cristiano Ronaldo. Dün gece A.Madrid ağlarına 3 gol birden gönderen oyuncu, sağ taraftan gelişen bir atakta attığı kafa golüyle perdeyi açıp, maçın bitimeine son 5 dakika kala da perdeyi kapattı. İlk yarı geriye düşünce oyun dengesinden iyice kopan A.Madrid’in maçın tamamında çok ciddi bir konsantrasyon problemi yaşadığını da eklememiz gerekiyor.

Artık Real Madrid’in final için işin büyük bir kısmını tamamladığını da rahatlıkla söyleyebiliriz. Rövanşta Simeone’nin öğrencileri gol için çabalayacaktır ama buradan Real Madrid karşısında geri dönmeleri oldukça zor olur.

Rövanş maçı için en iyi oranlar Youwin ile sizlerle olacak

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna