Belçika ve İsveç’e Kısa Kısa

10.haftasına girecek olduğumuz Belçika Liginde Club Brugge 24 puanla ligin zirvesinde yer alıyor ve en yakın rakibi olan Chaleroi’nin 4 puan ilerisinde bulunuyor.

Bu ligde de Hollanda olduğu gibi benzer durumalar yaşanabilir. Bu da demek oluyor ki, ilerleyen zamanlarda özellikle ilk 5 sıraya oynayan takımlar arasında değişiklikler yaşanacaktır.

Mechelen – Anderlecht

Lige sıkıntılı başlayıp henüz bu sıkıntıyı çözmeyi başaramayan konuk ekibin artık puan kaybedecek hali kalmadı. Bu durumda da kazanmak zorunda ve bu hafta kadro olarak daha sıkıntılı olan rakibi karşısında 3 puana ulaşacaktır.

Charleroi – Eupen

Ev sahibi kendi sahasında rahat rahat kazanacaktır.

Genk – Mouscron

Ev sahibi kazanırsa yukarılara tırmanacak. Konuk ekipte yukarıdaki yerini daha da sağlama almak isteyeceği bir karşılaşmaya çıkacak. İlk yarı alt için uygun bir mücadele olacaktır.

Lokeren – Truiden

Hemen hemen yukarıdaki karşılaşma ile aynı pozisyonda olacak bir karşılaşma. Ev sahibi kendini yukarıya atmak isterken, konuk ekipte yukarıdaki yerini korumaya çalışacak. Bu nedenle ilk yarı alt bu mücadele için de uygun görünüyor.

Gent – Wasland

Karşılıklı gol için haftanın uygun mücadelelerinden biri olur. Konuk ekip gol yeme ve atma konusunda oldukça dengeli bir durumda. Ev sahibi skor üretme yönünde, iç saha avantajını değerlendirecektir. Konuk ekipte bunun altında kalmaz.

İsveç 1.Liginde de bu haftanın açılış karşılaşmalarında;

Halmstad – Göteborg                                                                                   

Konuk ekip ligin son sırasına demir atan rakibi karşısında maça avantajlı olarak çıkacaktır.

Hacken – Eskilstuna

Ev sahibi ligin diplerinde takılan takım karşısında maçı kazanır.

Östersunds – Örebro

Haftanın zor karşılaşmalarından bir olacak bu karşılaşmada, iki takım da kazanmak için sahaya çıkacak. Ligde alt alta sıralanan iki takımın karşı karşıya geleceği mücadelede, ev sahibi saha avantajını kullanacaktır. Karşılıklı gol de önemli bir alternatif olarak düşünülebilir. Konuk ekibinde skor üretebilecek gücü var.

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna