Belçika 1 Lig A

Belçika 1 Lig A’da bugün Club Brugge kendi sahasında Gent’i ağırlarken, Standart Liege’de Anderlecht’in konuğu olacak. Günün diğer karşılaşmasında ise Zulte Waregem ve Lokeren karşı karşıya gelecekler.

Club Brugge – Gent

Zirvenin sahibi olan ev sahibi, ligin son sıralarından kurtulmaya çalışan rakibi karşısında karşılaşmanın favorisi olarak sahaya çıkıyor. Konuk ekip bir çıkış peşimde olsa da bu mücadelenin de pek de uygun olmadığını söyleyebiliriz.

Anderlecth – S.Liege

Ev sahibi çok formsuz olduğu bir dönem geçiriyor ve bu durumdan kurtulmakta pek kolay olmayacak gibi görünüyor. Rakip takım bunun farkında olarak sahaya çıkacaktır. Karşılıklı gol için uygun bir karşılaşma olur.

Zulte Waregem – Lokeren

Zirve hesapları yapan ev sahibi, kendi sahasında rahat rahat kazanacağı bir karşılaşmaya çıkacak. Herhangi bir sürpriz yaşanmazsa ev sahibi kazanacaktır, ki sürpriz olma durumu da son derece düşük bir ihtimal.

İsveç 1.liginde de bugün hem yukarıyı hem de aşağıyı ilgilendiren karşılaşmalar oynanacak.

Malmö – Halmstad

Şu anada kadar geçen 25 haftalık süreçte ligi zirvede götüren ev sahibi bu mücadeleden de istediği puanı alarak ayrılacaktır. Konuk ekibin direnmesi oldukça zor olur.

Sunsdvall – Djurdagen

Konuk ekip zirveyle olan puan farkını kapatmak için kazanmak durumunda. Ev sahibi de lig de kritik bir durumda ve eğer bu mücadelen mağlup bir şekilde ayrılacak olursa işleri iyice sıkıntıya sokmuş olacak. Haftanın riskli karşılaşmalarından olacak bu karşılaşmada karşılıklı golleri ön planda tutabiliriz.

Östersunds – Hacken

Bu ligde oynanacak olan günün en zor karşılaşmasında iki takım da UEFA Avrupa Ligi vizesini cebine koymak için mücadele edecek. Ev sahibi kendi sahasında etkili oynayan bir takım. Bu nedenle maçın favorisi olacaklardır.

Hammarby – Norrköping

Karşılaşma iki tarafa da oldukça yakın duruyor. Taraf anlamında seçim yapmak zor olacağından dolayı riski azaltmak için gol tercihini düşünebilirsiniz.

Örebro – Kalmar

İki takımda hem gol atma hem de gol yeme konusunda oldukça başarılılar. Bu da karşılaşmanın genel durumuna doğrudan etki edecek bir durum. Gol karşılaşmanın öznesi olabilir.

 

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna