Başakşehir’in Yüzü Güldü

basaksehir
Ligin 20.haftasında kazanması gereken bir diğer takımda 42 puanla 2.sırada bulunan Başakşehir takımıydı ancak hesapta olmayan şeyler oldu !

Bu hafta Kasımpaşa deplasmanına konuk olan ve oyun olarak da oldukça etkisiz bir görüntü çizen konuk ekip, rakiplerinin de puan kaybetmesiyle eksi olabilecek bir haftayı artı olarak tamamladı.

Ligde zirve yarışında yarıştığınız tüm rakipleriniz kaybettiği bir haftada sizin de kaybetmeniz her ne kadar kulağa olumsuz gelse de, puan tablosunda olumlu bir yerde.

Canlı olarak takip ettiğimiz karşılaşmada konuk ekip Başakşehir’in şimdiye kadar bahsettiğimiz oyunundan oldukça uzak olması ve takımın dirençsiz görüntüsü az da olsa akıllara bir takım soru işaretleri getiriyor ancak bu soru işaretlerini gündeme getirmek için acele etmemek gerekiyor.

Tabii buna Kasımpaşa takımının hücuma çıkarken yapmış olduğu etkili ataklar ve atakların başlangıcında ve sonunda yapmış olduğu doğru pas tercihlerinin etki etmesi oldukça yüksek bir ihtimal ancak Başakşehir’in buna rağmen gününde olmadığını belirtelim.

Bu hafta iç sahada oynanacak olan Gaziantepspor maçının ardından konuya dair çok daha ayrıntılı bir resim çizebiliriz ve eğer bu durum ligde zaman zaman yaşadığımız yüksek çıkışların-inişleri durumuysa, o zaman zirvede de bir takım dinamikler değişecektir.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna