Başakşehir’den 31 Ocak Harekatı !

basaksehir
Bildiğiniz gibi 31 Ocak tarihi transferin bitiş zamanıydı. Biz Süper Lig’in diğer takımlarından haber beklerken, ilk yarıyı lider bitiren Başakşehir son dakikada önemli bir hamleye imza attı ve bir dünya yıldızıyla anlaşma sağladı.

Daha önce Real Madrid, Arsenal, Tottenham ve Monaco gibi üst klasman takımlarda forma giyen ve gol vuruşlarında oldukça etkili olan Adebayor, 1,5 yıllığına kendisi Başakşehir’li yaptı.

Gol konusunda Mehmet Batdal ve kanat oyuncularına güvenen ve bununla beraber ilk yarıda istediğini elde eden ancak zaman zaman kapanan takımlara karşı kilit açmak da zorlanan Başakşehir, böylece önemli bir alternatif daha yaratmış oldu.

Ön alanda içeriye doğru deplase olan oyunculardan ziyade ayağında top tutan ve 3.bölgeyi rahatlatan bir oyuncuyla anlaşan Başakşehir, bu transferle sistemine de uygun bir oyuncuyu kadrosuna kattı. Bu oyuncuyla ilgili olumsuz olan tek durum ise, 7 aydır düzenli olarak forma giymiyor olması. Süper Lig koşullarını da düşündüğümüzde bu durumu Abdullah Avcı nasıl çözecek hep beraber göreceğiz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna