Başakşehir’de Şampiyonlar Ligi Planı

Bu kurada oldukça şanssız bir kura çeken Başakşehir’in hemen hemen bu takımlar arasındaki en zorlu rakiplerden birini seçtiğini söylersek yanılmış olmayız.

Sevilla, La Liga’nın son derece güçlü bir takımı olmakla beraber, hem içerde hem de dış sahadaki oynadıkları karşılaşmalarda etkili bir görüntü çiziyor.

Tabii geçen sen özellikle teknik direktörleri Sampaoli’yle beraber inanılmaz bir çıkış yakalamışlardı. Bu sezon başında teknik direktörlerini Arjantin Milli Takımı’na kaptıran Sevilla, yola başka bir teknik adamla devam etse bile, yine de etkili bir takım olduğunu göstereceklerdir.

Başakşehir’in tur için yapması gerekenlerin başında, iyi bir savunma anlayışı geliyor. Olası bir gole durumunda turu geçme durumunda ise tur şansı İspanya’da oldukça zor olacaktır.

Burada iyi bir savunma anlayışıyla beraber atılacak her golün deplasmanda büyük bir önemi olacaktır.

Tabii Sevilla takımı da gol için elinden geleni yapmaya çalışacaktır. Bahis tercihleri konusunda karşılıklı golü de uygun buluyoruz.

İlk yarı beraberlik ve 2-3 arası tercihi bu karşılaşma için oldukça uygun olacaktır. Oyunun tüm dinamiklerini belirleyecek olan durum, kesinlikle ilk yarı iyi bir savunma performansı ve 2.yarıda Sevilla’nın 1.bölgesinde yapılacak olan olumlu işlerden geçiyor.

Bu akşam oynanacak olan karşılaşmada Başakşehir adına Emre Belözoğlu’nun oynayacak olması da Abdullah Avcı’nın öğrencileri adına olumlu bir durum olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna