Başakşehir Turu Atladı!

Şampiyonlar Ligi ön eleme mücadelesi rövanş mücadelesinde kendi sahasında Club Brugge’ü ağırlayan Başakşehir, karşılaşmayı 2-0 kazanarak bir devler ligi için tur atladı.

İlk karşılaşmanın özellikle 2.yarısında oynadığı oyunla bu karşılaşma için olumlu sinyaller veren Başakşehir, kendi saha ve seyircisi önünde de oynayınca alıştığımız oyununu çok daha kolay oynadı.

90 dakika boyunca ayağı pasları iyi yapan ve sahanın her yerine yayılımı konusunda da ciddi bir işe imza atan Başakşehir’de orta saha oyuncusu Emre Belözoğlu yine takımının saha içinde kurgusunu yapan oyuncuydu.

Oyunu devamlı geriden kurarak, pas organizasyonunu doğru yapan Başakşehir, yaş ortalaması kendine göre oldukça düşük olan rakibine karşı oynadığı oyunla da ne kadar doğru bir tercih yapmış olduğunu da anlamış olduk.

Bir sonraki turda kiminle oynayacağı yarın belli olacak olan Başakşehir takımının bu turdaki rakibi çok dişli bir takım olacak ancak Başakşehir’in oyununun oldukça umut verici olduğunu dile getirmek gerekiyor.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna