Başakşehir Tur Peşinde

Şampiyonlar Ligi ön elemesi ilk maçında Club Brugge ile 3-3 berabere kalan Başakşehir, bu kez kendi sahasında tur atlamak için 90 dakika sonunda olumlu skoru almaya çalışacak.

İlk karşılaşmaya baktığımızda ev sahibi Başakşehir’in açıkçası tur atlamaya daha yakın olan taraf olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

İlk karşılaşmada 2-0 geriye düşse de sonradan oyununu toparlayan ve maçı 3-2’ye getiren Başakşehir, son dakikalarda yediği golle maçı 3-3 tamamlamıştı. Club Brugge cephesini değerlendirirsek, oyun içinde güçlü ve özellikle duran toplarda daha da güçlü olan bir takım olduklarını söylemeliyiz. Zaten ilk maçta attıkları 2 golde duran toptan gelmişti.

Bununla beraber yine rakip takımın kaptığı topları da hızlı oyuncularla pozitif değerlendirdiğini de söylemek gerekiyor. Başakşehir eğer oyunun ilk yarısını kendi lehine geçirmeyi başarırsa, bu karşılaşmadan tur atlayacak skora sahip olacaktır.

Bunun tam tersi olur da Başakşehir erkenden gol yerse, o zaman işin rengi tersine döner. Bu nedenle Başakşehir’in maça ilk karşılaşmaya oranla çok daha sıkı başlaması gerekiyor. İşin bu kısmını hallederse o zaman turun %70’ni almış olacak.

Maça ilk maçta sahaya sürdüğü ilk 11’le çıkması beklenen Abdullah Avcı, Kalede Volkan, savunmada; Caiçara, Attamah, Epureanu, Clichy, orta alanda; Emre, Mahmut, Visca, Elia,Mossoro ve ileri uçta da Adebayor’un oynaması bekleniyor.

Başakşehir, 0-0, 1-1, 2-2’lik gibi skorlarda tur atlayan taraf olacak. 3-3’te ise maç uzatmaya gidecek. Karşılaşma için bahis tercihlerinizi yaparken üst ve yine karşılıklı gol tercihleri oldukça uygun görünüyor.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna