Başakşehir, Şampiyonlar Ligi için Sahaya Çıkıyor

Bu akşam geçen sezonu oldukça başarılı bir grafikle geçiren Başakşehir, Şampiyonlar Ligi 3.ön eleme turunda Belçika temsilcisi Club Brugge’un konuğu olacak.

Herhangi bir eksiği bulunmayan Başakşehir cephesi maça hazır ve bizlerde Süper Ligi öncesi, Abdullah Avcı’nın öğrencilerini ilk kez değerlendirme fırsatını yakalayacağız.

Geçen sezonun ardından bu sene de herkesin bir fazlasını beklediği Başakşehir, Cengiz Ünder gibi bir oyuncuyu kaybettikten sonra takıma nokta transferler yaparak hem kadro derinliğini artırdı hem de oyunun iki yönünü oynayabilecek oyuncu sayısını da arttırmış oldu.

Bu karşılaşma Başakşehir için sezonun ilk maçını oynayacak olması sebebiyle biraz bizler için soru işaretleri yaratsa da, takımın Abdullah Avcı gibi bir teknik direktöre sahip olması bu durumu pozitife çevirebilir.

Club Brugge ise geçen sezon kadrosunda bulunan önemli futbolcuları başka takımlara satarak lige başlarken, yerlerine genç ve potansiyeli yüksek olan oyuncuları alarak lige başladı ve bu karşılaşmayı da kendi evinde oynayacak olması takım için olumlu bir durum.

Başakşehir muhtemelen geçen sezondan alışık olduğumuz oyun sistemiyle maça çıkacaktır. Oyunun 90 dakikası boyunca, karşı takımı durdurmanın planlarını yapacak olan Başakşehir, fırsat bulduğunda da Visca gibi hızlı oyuncularını değerlendirerek de gol fırsatları üretmeye çalışacak.

Bununla beraber Club Brugge’un hemen hemen her sene bu tip turlarda mücadele etmesi ve zaman zaman da bu seviyelerde başarı göstermesi, ev sahibi ekibin en avantajlı olduğu kısımlardan biri.

Bu karşılaşmada Başakşehir’in yeni transferi Elia eğer beklenen performansı göstermiş olursa, bu karşılaşmada Başakşehir skor yapabilir. Karşılaşma için karşılıklı gol tercihiyle beraber, ilk yarı alt seçimi doğru olabilir. Bahis seçenekleriniz buradan referans alarak şekillendirebilirsiniz.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna