Barcelona – Real Madrid Çemberi

36.haftasına girecek olduğumuz İspanya La Liga da haftanın açılış karşılaşması Sevilla ve Real Sociedad arasında geçecek.

İki takımında kazanmak zorunda olduğu mücadelede ev sahibi geçtiğimiz hafta kaybetmiş ve A.Madrid’i geçme şansını yitirmişti. Bu hafta en azından Simeone’nin öğrencilerini yakalama şansı varken bunu değerlendirmek isteyecek olan takım, kendi sahasında oynayacağı maça favori olarak çıkıyor ancak Real Sociedad’ın formda olması ve ilk 6 sırayı istemesi maçın durumunu ayrı bir yere getiriyor. İki takım açısından da özellikle puan anlamında çok önemli bir karşılaşma olduğundan ilk yarı 1,5 alt tercihi düşünülebilir.

Bunun yanı sıra iki takımında gol noktalarında ne kadar başarılı olduklarını biliyoruz. Bu nedenle karşılaşmanın bütününü ele alarak üst tercihi veya karşılıklı gol seçimine de gidilebilir.

Bu karşılaşmadan 1 gün sonra da ligde 4 karşılaşma oynanacak. Günün ilk maçı ise Sporting Gijon ve Las Palmas arasında geçecek.

Sporting Gijon –Las Palmas

Küme düşme potasının tam da ortasında bulunan Gijon için son şans ve son fırsat dersek yanılmış olmayız. Geçtiğimiz hafta A.Madrid’in 5 gol yiyen rakibi karşısında kazanmak zorunda olan takımın kazanmaktan başka çaresi bulunmuyor ve kendi sahasında da buna yakın olan taraftalar. Seçenekleriniz arasında ev sahibinin olması gerekiyor.

A.Madrid – Eibar

Şampiyonlar Ligi’nde 3 -0’lık Real Madrid mağlubiyeti Simeone’nin öğrencilerini bu karşılaşmada etkileyecektir. Biraz da yorgun olarak çıkacaklarını düşündüğümüz karşılaşmada Eibar’da gol bulmaya yakın olan takım. Ev sahibi kendi sahasında tabii ki bir adım önde ancak hafta arasını dolu geçiren takım karşısında dirençli bir Eibar izlersek, 2-3 gol aralığında bir mücadele olur.

Barcelona – Villarreal

Real Madrid’i takibine devam eden Barça, puanları eşitlemişken bu maçı kesinlikle kaybetmeyecektir ve istediğini almayı başaracaktır. Barça galibiyeti dışında her şey sürpriz olur.

Granada – Real Madrid

Şampiyonlar Ligi’nde hafta arası aldığı galibiyetin ardından her kulvarda fırtına gibi esen Real Madrid, Granada deplasmanında da maçın favorisi durumunda. Kaybederse şampiyonluk yarışında yara alacağını bilen Zidane’ın öğrencileri, alt sıralara demir atmış rakibi karşısında maçın favorisi konumunda.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna