Barça’da Şok!

Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk mücadelesinde Juventus’un konuğu olan Barcelona, 90 dakikayı yediği 3 golle tamamlayarak 2.karşılaşma öncesi tur avantajını tamamen Juventus’un eline verdi.

Karşılaşma öncesi yazımızda avantajlı tarafın ev sahibi olduğunu yazmıştık ancak Barcelona’nın gardının bu kadar kolay kırılmasını da beklemiyorduk. İlk yarıyı 2-0 geride kapatan takım, 2.yarıda da etkili olamayınca bu devrede de yediği tek golle maçı 3-0 kaybetmiş oldu.

İlk 20 dakikalık dilime oldukça etkili başlayan ve rakibini iyi analiz eden Juve Dybala’nın attığı 2 golle, ki gollerin de erken gelmesi Barcelona’nın gardını düşüren bir diğer sebep oldu ve konuk ekip ne olduğunu anlayamadan ilk yarıyı bitirdi.

2.yarıda Messi önderliğinde ufak bir kıpırdanma yaşayan Barcelona bu kez de Juventus’un sert savunmasına yakalanınca bir türlü gol perdesini aralayamadı.

Bu maçın ardından da muhtemelen herkesin aklına aynı soru geliyordur. Bir PSG zaferi daha olur mu? Bu oldukça zor; çünkü PSG ve Juventus takımları arasında oyun, savunma ve özellikle oyun kültürü anlamında çok ciddi farklılıkların olması bu durumun önüne geçecektir.

Nou Camp’ta Barcelona tabii ki gol bulacaktır ancak Juve artık maçı vermez!

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna