Avusturya Bundesliga ve İsviçre Süper Lig

Avusturya Bundesliga da geride bıraktığımız 17 hafta sonunda Salzburg 38 puana ulaştı ve liderliğini sürdürüyor. Tabii hemen ardından gelen Sturm Graz’ın da yakın takibi devam ediyor.

Bu haftanın karşılaşmalarına baktığımızda;

Wolfsberger – Rapid Wien

Konuk ekip kadro ve oyun avantajı bakımından daha iyi olduğu rakibi karşısında kazanarak yoluna devam edecektir.

Wacker – Polten

Ligin son sırasında demir atan Polten karşısında ev sahibi rahat bir şekilde kazanacaktır.

Altach – Sturm Graz

Konuk ekip zirve mücadelesinde her maçından puanla ayrılmak zorunda. Tabii bu durumun takında bir stres yarattığı kesin. Karşılıklı skor üretilen bir müsabaka olacaktır.

Mattersburg – Linz

Karşılıklı gol için yine haftanın uygun karşılaşmalarından biri olacaktır.

A.Wien – Salzburg

Haftanın sonucu merakla beklenen karşılaşmasından eğer konuk ekip puansız ayrılırsa zirve yarışını kaybedebilir. Bu durumda ciddi derecede takımı etkiler. Ev sahibi de yukarıya tırmanmak için rakibine çelme takmak zorunda. Bu zor karşılaşmada oyunun dengesinin bozulması pek de kolay olmayacaktır.

İsviçre Süper Ligi’nde de haftanın açılış karşılaşmasında;

Lausanne – Basel

Konuk ekip hafta arasında Şampiyonlar Ligi’nde oldukça önemli bir karşılaşmaya çıkacak ve bu durumda da muhtemelen bu karşılaşmayı pek de düşünmeyeceklerdir ancak düşünmeleri gerekecek. Gol dengesine odaklanmak doğru olacaktır.

Luzern – Sion

Ev sahibi son sırada da olsa, bu karşılaşmada reaksiyon gösterebilir yine gol dinamiklerinin skoru etkileyeceği bir karşılaşma olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna