Avrupa’da 2.Büyük Kupalar

Bu sezonu şampiyon tamamlayan Chelsea ve bu sezonu 5.sırada tamamlayan Arsenal sezonun 2.büyük kupasında Wembley’de karşı karşıya geliyorlar. Özellikle bu sezon hedeflediği yerin çok daha gerisinde olan Arsenal için, çok daha değerli olan bu kupa Chelsea için de sezonu iki kupayla kapatmak anlamına geliyor.

Bu nedenle iki takım açısından da kazanılması gereken bu karşılaşma seyir zevki açısından da oldukça tatmin edici olacaktır. İki takımın da son 5 maçtır kaybettiğini de baz alırsak, ortaya tempo anlamında inanılmaz bir maç çıkacağını şimdiden söyleyebiliriz.

İki takımın avantaj ve dezavantajlarına geldiğimizde ise, Chelsea’nin maçın mutlak favorisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu sezon önemli maçların tamamında istediğini oyunu oynayan takım, özellikle takım savunması konusunda ciddi işler yaparken, kaptığı toplarla da bir anda hücumda pozisyonlar yaratması bu sene birçok takımın işine gelmedi.

Arsenal ise biraz daha dengesiz bir takım ve son 1,5 aydır biraz toparlanma gösterdiler ve büyük maçlarda biraz sıkıntılar yaşayabiliyorlar. Hücum anlamında Alexis Sanchez’in oyun gücüne bağlı olarak hareketlilik sağlayan takımda, Mesut Özil’in performansı da önemli olacaktır.

Bu karşılaşma için bahis tercihlerinizi üst ve karşılıklı gol seçenekleri arasından değerlendirebilirsiniz. Bu iki takımın da gol atmadan duracağını beklemek yanlış olur.

Kral Kupası Finali

İspanya La Liga’da sezonu Real Madrid’in arkasından 2.sırada bitiren Barcelona, Şampiyonlar Ligi’nden de elenerek bu sene pek istediği gibi bir sezon geçiremedi. Bunu telafi edip en azından bir kupayla sezonu kapatmak içinse Kral Kupası’nda Alaves’i yenmek zorundalar.

Bu sene orta sıralarda tutunmaya çalışan Alaves, yarı finalde Celta Vigo’yu eleyerek buralara kadar geldi ama Barcelona karşısında şansları son derece az. Barcelona bu seneyi en azından bir kupayla tamamlayacaktır.

Almanya DFB Kupası Finali

Bu kupada da E.Franfurt ve B.Dortmund final oynayacaklar ve Almanya da ligin 2.büyük kupası için mücadele edecekler. Gerek kadro gerekse de oyun olarak avantajlı olan taraf ve maçın favorisi B.Dortmund olacaktır. Sezonu 3.sırada bitiren takım, tıpkı Barcelona gibi bu seneyi kupasız kapatmak istemeyecektir. Bu nedenle Dortmund avantajlı olur ancak karşılıklı gol seçeneği de cebinizde durabilir.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna