Avrupa Coutinho’yu Konuşuyor

Geçtiğimiz günlerde yazdığımız haberde, Liverpool’un Brezilyalı orta saha oyuncusu Coutinho’nun Barcelona’ya gitme ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu dile getirmiştik ve hatta oyuncu Liverpool’un son oynadığı lig maçında forma şansı bulamamıştı.

Katalan ekibinde Neymar’ın takımdan ayrılmasıyla beraber yaşanan yaratıcı oyuncu eksikliği özellikle ligin ilk yarısında ciddi anlamda hissedilince aslında sezon sonu bu oyuncuyu renklerine katmak isteyen Barcelona, çalışmalarını hızlandırdı ve oyuncuyu renklerine kattı.

Orta sahanın hemen hemen her bölgesinde oynamakla beraber, tıkanan oyunlarda da rakip savunmalar için çok ciddi bir tehdit olan oyuncu Barcelona’nın 2.yarıda en önemli silahlarından birisi olacaktır.

Liverpool’un ise büyük bir güç kaybettiğini belirtmek gerekiyor. Takımın beyni eksilirken, bu konuda takımın nasıl bir hamle yapacağı ise soru işareti durumunda. Kulislerle konuşulan haberlerde ise Leicester City’de forma giyen Mahrez’le bu boşluğu doldurmak isteyen Liverpool’u yöneticiler, bu transfer için son noktalara gelmiş durumda. Coutinho kadar etki yaratmasa da yine de bu transfer önemli bir hamle olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna