Arjantin Ligi’nde Güne Bakış

Dün başlayan yeni haftada doğru tahminde bulunduğumuz Boja kendi evinde Uion’u 2-1’lik skorla geçerken, Colon ve River Plate 0-0 beraberlikle sahan ayrıldı ve River Plate zirve yarışında ciddi bir yara aldı.

Diğer karşılaşmalarda Racin Club Banfield’i 3-1’lik skorla geçerken, Atl. Rafaela ve Sarmiento maçında da tam 5 gol vardı ve maçı konuk ekip 3-2’lik skorla kazandı. Günün bir diğer maçında da Sam Juan ve R.Central sahadan 1-1’lik skorla ayrılarak haftayı tamamladılar. Günün maçları ise şu şekiklde;

 Arsenal Sarandi – Tigre

Ligin son sırasına demir atan ev sahibi ve yine son sıralarda gezinen konuk ekibin karşılaşması karşılıklı gol için oldukça uygun olacak. Bu karşılaşmada taraf bahsi sıkıntı yaratabilir.

Patronato – A.Tucuman

Orta sıraların iki takımı olan bu iki takımın mücadelesinde de yine taraf bahsinden ziyade karşılıklı gole odaklanmakta fayda var. İki takımda sahaya kazanmak için çıkacaktır.

Aldosivo – Olimpo

Ev sahibi ligi son sırada tamamlayan ve sezonu oldukça sıkıntılı geçiren bir takım. Bu karşılaşmada da ciddi bir sürpriz gerçekleştiremeyecektir. Gol tercihi konusunda rahat olabilirsiniz.

Huracan – Belgrano

Alt sıra temsilcilerin maçında, taraf bahsi yine oldukça riskli olacaktır. Ev sahibi saha ve seyirci desteği anlamında şanslı olabilir ama biz yine de karşılıklı golü öneriyoruz.

Velez – Temperley

Günün yorumlayacağımız son maçında da iki takımla ilgili gol seçeneği dışında bir yorumda bulunmak pek mantıklı olmayacaktır. Karşılıklı gol en doğru seçenek olur.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna